reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja urodziłam synka w 33 tc, bez stresu!! Jakby coś, to sobie jiz dzidzia poradzi. Z resztą jak jestes w szpitalu to oni już wiedzą, że poród może być wczesny i mają.jiz wszystko przygotowane dla ciebie i malenstwa, gorzej jakbyś miała z nienacka wjechać na izbę.
A ile spędziłaś z synkiem w szpitalu ? Długo był w inkubatorze?
Ok doczytałam ,dwa tyg w inkubatorze a w szpitalu ?
 
Ostatnia edycja:
Spokojnie dasz rade wytrzymać, rozumiem Twoje obawy, ale musisz byc dobrej mysli. Jestes juz w super tygodniu, zaraz zacznie sie 36tydz nawet nie zauwazysz:) a ty w szpitalu jestes? czy w domku? bierz nospe 3×1 forte jak masz pobolewania.
W domku od 20 tyg pessar , nospe brałam jedynie doraźnie że dwa razy , i wczoraj wieczorem i dziś rano ,wezmę jeszcze ze dwa dni 3x1 niech się uspokii, boki mnie jak na okres chwilkę i puszcza narazie nie regularnie ,oby było wszystko ok wizytę nam dopiero w poniedziałek,od rana narazie cisza
 
Hej kochane u mnie pessar zdjęty w 37.2d i do tej pory nic. Czasem mam skurcze w nocy ale to jeszcze nie to. Dzis mm 38. t 4d. I czekam na rozwój porodu
Super, Emilka a ty miasz rozwarcie ? Dobrze pamiętam ? I id którego tygodnia? U Ciebie już piękny tydzień ;) ile waży dzidziys?
 
Dziękuję za wsparcie :) Jestem juz po wszystkich badaniach i po KTG. Podobno dziś nie było już takiego mocnego naporu na szew... stwierdzili, że poobserwuja i jeśli będą skurcze to go zdejma a jak nie to w poniedzialek wypis. Zrobili pierwsze Ktg - na szczęście zero akcji skurczowej... oby tak dalej ( będą chyba 3 dziennie :/ ). Stwierdzili, że jeśli by się coś zaczęło to nie będą mnie jakoś specjalnie wyciszac bo dziecko duże i bezpieczny tydzień wiec mogę rodzic. A co do odczuwania... ja zupełnie nic nie czułam, a tu skurcze na poziome 85%, żadnego bólu, twardnienia, nic, więc powiem szczerze, że nie wiem od czego to zależy.
 
Dziękuję za wsparcie :) Jestem juz po wszystkich badaniach i po KTG. Podobno dziś nie było już takiego mocnego naporu na szew... stwierdzili, że poobserwuja i jeśli będą skurcze to go zdejma a jak nie to w poniedzialek wypis. Zrobili pierwsze Ktg - na szczęście zero akcji skurczowej... oby tak dalej ( będą chyba 3 dziennie :/ ). Stwierdzili, że jeśli by się coś zaczęło to nie będą mnie jakoś specjalnie wyciszac bo dziecko duże i bezpieczny tydzień wiec mogę rodzic. A co do odczuwania... ja zupełnie nic nie czułam, a tu skurcze na poziome 85%, żadnego bólu, twardnienia, nic, więc powiem szczerze, że nie wiem od czego to zależy.
Dobrze że się uspokoilo a który tydzień u Ciebie? U mnie dziś 33+1
A wiesz ile dzidziuś waży ?
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi!:)

Mnie ostatnio dwa dni bolał brzuch jak na okres, wyciszylam to nospa. Myślę, że nie masz czym się stresować, ponieważ ostatnio wyczytałam, że takie bóle są normalne. Macica dalej się rozciąga... Dopóki jest to ból bardziej ciągły, nie skurczów, to myślę że jest ok.
Ja ostatnio mniej się oszczedzalam...ta Komunia, teraz syn był w domu 3 dni. Czuje się dobrze, ale jak zareaguje szalona szyjka... wizyta w środę.
Mnie wypuścili ze szpitala :) i dostałam wykład które skurcze są naturalne a które nie. W skrócie jak twardnienia zaczną być regularne i częstsze niż raz na godzinę to mam się zglosic na IP. A powiem Wam, że usłyszałam od lekarki, że to że miałam mięśnie brzucha przed ciąża powoduje że cały brzuch mam bardziej napięty i lepiej by było gdybym tych mięśni tak mocnych nie miała bo one się buntuja... A wszędzie słyszałam wzmocnij brzuch przed ciąża .. Ech
 
Do góry