reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Różnica też zależy od tego czy pomiar jest np w skurczu jakimś nawet minimalnym. Szyjka ma to do siebie, że ona praktycznie cały czas pracuje. Dużo też zależy od położenia naszych bobaskow. Jak są nisko glowkami to bardziej uciskaja na te nasze nieszczęsne szyjki. Jak trochę wyżej pójdą to automatycznie mogą się one rozprezyc.
 
reklama
No i niestety jutro do szpitala. Szyjka 10 mm co prawda zamknięta ale wyszły skurcze na KTG :(
Będzie dobrze tylko staraj się niestresowac mocno chociaż wiem że to ciężkie ale stres tylko " wspomaga "skurcze. Któraś tutaj pisała, że bez szyjki i z rozwarciem przetrwała parę dobrych tygodni także główka do góry trzymam kciuki
 
No i niestety jutro do szpitala. Szyjka 10 mm co prawda zamknięta ale wyszły skurcze na KTG :(
Będzie dobrze! Kochana ja w I ciąży w 34-35 tc nie miałam szyjki i 1,5 cm rozdarcia. Urodziłam w 37+5 :) głowa do góry, jeśli tylko dobrze kojarzę że u Ciebie już 35 tv to naprawdę nie musisz się stresować. Szynka się skraca im bliżej porodu. Będzie dobrze. Odezwij sie:*
 
Dziewczyny, jak przyjmujecie luteine dopochwowa, a pobieracie mocz do badania to wkładacie za każdym razem tampona ?
 
reklama
Do góry