reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Sandi82 - dla pocieszenia powiem, że moja bliska koleżanka donosiła ciąże z zerową szyjką. 6 tyg
U mnie kilka dni spokoju i dzisiaj znów brzuch szaleje. Nie wiem, czy to nie od jelit, bo zbierają mi się jakieś gazy. ;/ Wizyta za tydzień.
Ja miałam raz napięcia całego brzucha właśnie przy trudnościach z wypróżnianiem. Więc może tak być. Tydzień szybko zleci - zobaczysz:)
 
reklama
Dziewczyny,
Wracam właśnie od gina i niestety ja tak samo jak @Sandi82 dostałam skierowanie do szpitala...szyjka znowu mi się skrocila z 13mm na 11mm i lekarz podjął decyzję że mam iść do szpitala nie wiem na jak długo mam nadzieję że jak najkrócej ale zobaczymy...
 
Dziewczyny,
Wracam właśnie od gina i niestety ja tak samo jak @Sandi82 dostałam skierowanie do szpitala...szyjka znowu mi się skrocila z 13mm na 11mm i lekarz podjął decyzję że mam iść do szpitala nie wiem na jak długo mam nadzieję że jak najkrócej ale zobaczymy...
O kurcze...trzymaj sie Kochana! W szpitalu zawsze o tyle lepiej, ze jestes pilnowana i badana na biezaco. Bedzie dobrze!!!:*
A ja jeszcze 8 dni czekam na wizyte...
 
Dziewczyny,
Wracam właśnie od gina i niestety ja tak samo jak @Sandi82 dostałam skierowanie do szpitala...szyjka znowu mi się skrocila z 13mm na 11mm i lekarz podjął decyzję że mam iść do szpitala nie wiem na jak długo mam nadzieję że jak najkrócej ale zobaczymy...
Nie martw się, tam będziesz pod dobrą opieką. :*
 
Dziewczyny,
Wracam właśnie od gina i niestety ja tak samo jak @Sandi82 dostałam skierowanie do szpitala...szyjka znowu mi się skrocila z 13mm na 11mm i lekarz podjął decyzję że mam iść do szpitala nie wiem na jak długo mam nadzieję że jak najkrócej ale zobaczymy...
A przypomnij mi ty masz szew ?
Może dołożą pessar ?
Będziesz pod opieką trzymam kciuki ,kiedy idziesz ?
 
A przypomnij mi ty masz szew ?
Może dołożą pessar ?
Będziesz pod opieką trzymam kciuki ,kiedy idziesz ?
@Agatka29
Ja już mam jedno i drugie...szew założyli mi w szpitalu 03.03 po tygodniu na wizycie kontrolnej szyjka miała 19mm, po 2 tygodniach 17mm i na tej wizycie mialam pobrany posiew i lekarz powiedział że jak będzie jalowy to założy mi pessar , po 3 dniach byl wynik posiewu, był czysty i poszłam 4.04 założyć pessar, szyjka miała już 13mm a dzisiaj 11mm mimo tego że bardzo dużo leżę...jutro idę do szpitala może jakieś leki dożylnie podzialaja na tą moją szyjke i przestanie się ona dalej skracać.
Mój lekarz boi się że czynność skurczowa macicy może spowodować pęknięcie pęcherza płodowego i co za tym idzie wywołać przedwczesny poród więc woli żebym polezala w szpitalu.
 
@Patka010890 i @Sandi82 - dużo sił Wam! Przede wszystkim nie dajcie się psychicznie:) Słuchajcie tylko pozytywnych historii i nimi się karmcie.
@G_Dominika szczególnie z tymi historiami trzeba sobie wziąć do serca...bylam już dwa razy w szpitalu w ostatnim czasie i od słuchania tego wszystkiego jeszcze bardziej się nakrecalam...pozytywne myślenie to podstawa! ;)
Dzięki ;*
 
reklama
Do góry