reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

O kurcze...trzymaj sie Kochana! W szpitalu zawsze o tyle lepiej, ze jestes pilnowana i badana na biezaco. Bedzie dobrze!!!:*
A ja jeszcze 8 dni czekam na wizyte...
8 dni szybko zleci, a ja w głębi serca nawet cieszę się z tego szpitala, bo od wczoraj mam niepokojące pobolewanie podbrzusza...obym tylko nie musiała do sierpnia leżeć :hmm:
 
reklama
Mnie też pobolewa lekko podbrzusze od wczoraj. Bardzo lekko, ale jednak czuje. Trzymam kciuki, będzie dobrze!
No mnie właśnie też ono jakoś bardzo nie boli ale jednak czuje dyskomfort i oczywiscie niepokój...a ból przypomina takie kłucie i czasem jakby lekki ból miesiączkowy...sama nie wiem czy to więzadła łożyska, czy macica się rozciąga czy co tam się dzieje...
 
No mnie właśnie też ono jakoś bardzo nie boli ale jednak czuje dyskomfort i oczywiscie niepokój...a ból przypomina takie kłucie i czasem jakby lekki ból miesiączkowy...sama nie wiem czy to więzadła łożyska, czy macica się rozciąga czy co tam się dzieje...
Patka trzymaj sie mocno! W szpitalu bedziesz pod dobra opieka,a korvic nie bedzie zeby coś w domu zrobic!!!
Mnie ostatnio 3 dni bolalo podbrzysze, tetaz bardziej kluje po bokach. Po tych bolach podbrzusza bylam u gina i nic sie nie stalo z szyjka,takze w wiekszosci przypadków to pewnie rozrost macicy.
Ja wlasnie nie wiem czy nie mam poczatkow jakiejs infekcji czy zapalenia pecherza... poczekam dzien, dwa. Jak bedzie gorzej to pojde gdzies prywatnie, bo wizyta za tydz w srode.
 
Patka trzymaj sie mocno! W szpitalu bedziesz pod dobra opieka,a korvic nie bedzie zeby coś w domu zrobic!!!
Mnie ostatnio 3 dni bolalo podbrzysze, tetaz bardziej kluje po bokach. Po tych bolach podbrzusza bylam u gina i nic sie nie stalo z szyjka,takze w wiekszosci przypadków to pewnie rozrost macicy.
Ja wlasnie nie wiem czy nie mam poczatkow jakiejs infekcji czy zapalenia pecherza... poczekam dzien, dwa. Jak bedzie gorzej to pojde gdzies prywatnie, bo wizyta za tydz w srode.
Ja idę do gina za tydzień, mam nadzieję, że wszystko będzie oki . :)
 
Dziewczyny,
Trzeba myśleć pozytywnie!
U mnie co wizyta szyjka miała się coraz gorzej także przeczuwalam że i teraz z szyjka nie będzie lepiej, moja jest jakaś beznadziejna i strasznie słaba...
A ból troszkę wkurza, wzięłam no spe forte i może ustąpi a tymczasem ostatni dzień relaksuje się w swoim łóżeczku przed telewizorem i przygotowuje psychicznie na pobyt w szpitalu ;)
 
reklama
Do góry