reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny jakie skurcze widać na KTG czy tylko te porodowe czy również takie niegroźne przepowiadajace?
Wszystkie napięcia brzucha wykazuje ktg, nawet te, jak to dzidzia sie wypnie; ja ostatnio miałam podłączone ktg w szpitalu w 24+6 tc tylko po to żeby stwierdzić czy są skurcze
 
reklama
Sandi82 - a po jakim czasie zsunął Ci się szew? I czy leżałaś, czy mogłaś chodzić? Ja w poprzedniej ciąży 2 miesiące leżałam z rozwarciem, tak więc spokojnie dasz radę :)
 
Sandi82 - a po jakim czasie zsunął Ci się szew? I czy leżałaś, czy mogłaś chodzić? Ja w poprzedniej ciąży 2 miesiące leżałam z rozwarciem, tak więc spokojnie dasz radę :)
Szew wytrzymał 6 tyg. Leżałam cały czas tylko do WC wstawalam. A Ty mogłaś wstawać do WC? Miałaś jakieś skurcze czy napinanie brzucha?
 
U mnie w tej ciazy wytrzymał 8 tyg w poprzedniej 6 tylko ze w poprzedniej duzo chodziłam i po schodach i tak normalnie wiec miał prawo w tej lezalam sumiennie a i tak skurcze go zalatwily:realmad:
 
Szew wytrzymał 6 tyg. Leżałam cały czas tylko do WC wstawalam. A Ty mogłaś wstawać do WC? Miałaś jakieś skurcze czy napinanie brzucha?
Tak, mogłam wstawać do Wc, ale trzymali mnie miesiąc w szpitalu(fenoterol plus magnez dożylnie plus luteina), bo szyjka była miękka, dziecko bardzo nisko i miałam cały czas skurcze i napinania brzucha; wypuścili mnie w 34 tc i jeszcze 4 tyg leżałam w domu; w 38 wstałam a urodziłam dopiero w 39+6; tak wiec brak szyjki jeszcze o niczym nie przesadza:wink:
 
Mi się dziecko na ktg kopało i ktg nie zanotowało skurczy.
Powinno zapisać. Tylko, że to ruchy dziecka nie będą widoczne jako typowe skurcze. Pytanie jaki dokładny sprzęt, bo w szpitalu na izbie u mnie jest bardzo dokładny a w poradni już mniej. Przynajmniej tak mówi mi położna, bo bardzo chciała bym chodziła raz w tyg. do poradni przyszpitalnej właśnie z tego względu. Jednak zmieniono politykę i mogę chodzić tylko do swojego lekarza.
 
Powinno zapisać. Tylko, że to ruchy dziecka nie będą widoczne jako typowe skurcze. Pytanie jaki dokładny sprzęt, bo w szpitalu na izbie u mnie jest bardzo dokładny a w poradni już mniej. Przynajmniej tak mówi mi położna, bo bardzo chciała bym chodziła raz w tyg. do poradni przyszpitalnej właśnie z tego względu. Jednak zmieniono politykę i mogę chodzić tylko do swojego lekarza.
Byłam na IP. Może zapisało jakoś inaczej, nie widziałam swojego zapisu ktg, tylko lekarz mówił, że żadne skurcze się nie zapisały.
 
U mnie kilka dni spokoju i dzisiaj znów brzuch szaleje. Nie wiem, czy to nie od jelit, bo zbierają mi się jakieś gazy. ;/ Wizyta za tydzień.
 
reklama
Do góry