reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mój gin skierował mnie do szczecina na Pomorzany z powodu obciazonego wywiadu, podejrzewał niewydolosc szyjki macicy . Jednak w klinice nie zdecydowali się na założenie szwu, stwierdzili że poprzednia ciąża zakończyła się przedwcześnie 26tc że względu na infekcje bakteryjną, ktora spowodowała rozwarcie i skurcze. Sama nie wiem co myśleć , co lekarz to opinia.
 
Mój gin skierował mnie do szczecina na Pomorzany z powodu obciazonego wywiadu, podejrzewał niewydolosc szyjki macicy . Jednak w klinice nie zdecydowali się na założenie szwu, stwierdzili że poprzednia ciąża zakończyła się przedwcześnie 26tc że względu na infekcje bakteryjną, ktora spowodowała rozwarcie i skurcze. Sama nie wiem co myśleć , co lekarz to opinia.
U mnie pierwsza ciąża zakończona w 24tc , prawdopodobnie przez bakterie. Druga ciąża ze szwem - poród 39tc :)


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 24. tc.mialam skurcze, rozwarcie na opuszek i w 26.t pessar. Tryb oszczedzajacy sie.
A czy to rozwarcie na opuszek się powiększało ?ja też mam tak mi powiedzieli w szpitalu ,czekam na wizytę w środę co powie mój lekarz ? W szpitalu stwierdził że u wielorodki to normalne ,? ;/A ja się boje
 
Czy stosowalyscie moze jakiś probiotyk dopochwowy? Ktory polecacie? Lekarz mi kazał brać kilka dni ale nie powiedział który dokładnie.
 
Jak to jest z tym rozwarciem? Macie rozwarcie szyjki a pomimo to szyjka jest dalej zamknięta? U mnie na odwrót szyjki praktycznie brak, tylko tyle co sam szew :(
Ja mam zamknięta, twarda, dodatkowo ma 3-3.5cm, więc mieści się jeszcze w normie, ale muszę się oszczędzać, bo miała 4cm.
 
reklama
Do góry