reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi też ciąża leci bardzo powoli. ;) Dzisiaj wstawilam pranie, trochę się pokrecilam po mieszkaniu, ale głównie poleguje ;) jakoś tak się czuje bezpieczniej ;D może to głupie... Nadal mnie łapią skurcze co jakis czas, mam nadzieję że po tym nowym leku całkowicie ustąpią.
 
reklama
Mi też ciąża leci bardzo powoli. ;) Dzisiaj wstawilam pranie, trochę się pokrecilam po mieszkaniu, ale głównie poleguje ;) jakoś tak się czuje bezpieczniej ;D może to głupie... Nadal mnie łapią skurcze co jakis czas, mam nadzieję że po tym nowym leku całkowicie ustąpią.
Napewno wszystko się wyciszy ;) u Ciebie szyjka dlugasna ;)
 
Kochana a mi właśnie powoli ech... Oby jak najdłużej w dwupaku !! W środę nam wizyte i już odliczam dni ,pewnie będę się bala przed.. już się boje ...
Po wczorajszej konsultacji z diabetologiem wszystko oki stwierdziła ,że moje cukry nie są źle i tylko muszę zjeść późno kolację bo rano troszkę za wysokie, muszę to kontrolować parę dni i wejdze mi w nawyk pozna kolacja za 3 tyg kontroli

To super, że cukrzyca pod kontrolą :) U mnie też narazie tylko dieta. Dopiero jak przestanie pomagać to insulina.
 
Ja mam lepszy nastroj wreszcie. Chyba przez to slonko piękne spedzilam dzis sporo czas na podworku. Siedzialam na sloneczku i patrzylam jak synek sie bawi
 
Ja mam lepszy nastroj wreszcie. Chyba przez to slonko piękne spedzilam dzis sporo czas na podworku. Siedzialam na sloneczku i patrzylam jak synek sie bawi
Muszę męża poprosić żeby mi leżak wyniósł,i też więcej na dworze będziemy ! Ale męża jak na złość od 3 dni prawie w domu nie ma ;/
Emilka a u Ciebie który tydzień?
 
no troche sobie pofolgowałam po ostatniej wizycie gdzie moja szyjka magicznym cudem miala 35mm..no i teraz ma 26mm..na szczęście nie zaczela sie rozwierać..za 2 tyg wizyta. Mam leżeć a na następnej wizycie jak nie będzie lepiej to pessar. Może jak bede znów tak odpoczywać to się troche wydłuży..
 
no troche sobie pofolgowałam po ostatniej wizycie gdzie moja szyjka magicznym cudem miala 35mm..no i teraz ma 26mm..na szczęście nie zaczela sie rozwierać..za 2 tyg wizyta. Mam leżeć a na następnej wizycie jak nie będzie lepiej to pessar. Może jak bede znów tak odpoczywać to się troche wydłuży..
Ech... Odpoxczywaj ile mozesz a nawet jak bybmieli założyć pessar to będziesz bezpieczniejsza! Będzie dobrze!!
 
no troche sobie pofolgowałam po ostatniej wizycie gdzie moja szyjka magicznym cudem miala 35mm..no i teraz ma 26mm..na szczęście nie zaczela sie rozwierać..za 2 tyg wizyta. Mam leżeć a na następnej wizycie jak nie będzie lepiej to pessar. Może jak bede znów tak odpoczywać to się troche wydłuży..
A który to tydzień? Dużo odpoczywaj!
 
reklama
Hej! Ja po wizycie, szyjka 3.4cm, zamknięta i zwarta. Wydłużyła się o 0.4cm :p generalnie, 26t0d, dziecko waży 960g, położone głową w dół, ziewalo akurat. Pan się śmiał, że bardzo zrelaksowane. Dostałam jeszcze Staveran na twardnienia, oczywiście zwolnienie, ale nie muszę już leżeć. ;) Mogę chodzic na spacery (byle nie 5km) i raczej powoli, lekkie prace domowe, nie pochylać się ani nie trzymać rąk w górze. ;)
Super!!!
 
Do góry