reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Pol roku :)
myśle ze to taki optymalny czas zeby tez dojść do siebie ponieważ psychika tez potrafi potęgować stres... ja mimo ze zaraz minie rok od tego co sie wydarzyło w dalszym ciagu sie boje , teraz jestem w najgorszym czasie 22 tc , zeszła ciaza 23 dopłynięcia wod....
Ale trzeba myślec pozytywnie :)
Mi szew zakładał prof Debski... ponoć najlepszy specjalista w zakresie szwow okrężnych , przyjmuje w Warszawie
 
Pol roku :)
myśle ze to taki optymalny czas zeby tez dojść do siebie ponieważ psychika tez potrafi potęgować stres... ja mimo ze zaraz minie rok od tego co sie wydarzyło w dalszym ciagu sie boje , teraz jestem w najgorszym czasie 22 tc , zeszła ciaza 23 dopłynięcia wod....
Ale trzeba myślec pozytywnie :)
Mi szew zakładał prof Debski... ponoć najlepszy specjalista w zakresie szwow okrężnych , przyjmuje w Warszawie

Dla mnie właśnie to czekanie jest najgorsze ta jedna wielka niewiadoma...
 
W sumie miałam nadzieję że jest lepszy. W poprzedniej ciazy tamten zaczął mi się zsuwac i tak wytrwałam ze zsuwajaxym 13 tyg ale szczerze mówiąc prawie nie lezalam wogole po zalozeniu teraz leżę od poczatku mam nadzieje ze tym razem będzie trzymał mocno.
 
A jak długie sa wasze szyjki ? Czy rownież skracają sie pomimo założonego szwu ?
Ja po założeniu szwu miałam około 3,6 a ostatnie usg w 20 tc
pokazało ju ma 2.7.
Lekarz mówi ze to normalne, ze najważniejsze ze szew trzyma...
Jak było u Was ?
 
Moja narazie ma 4 cm. Ale to 14t3d. Lekarz ze strony szyjki sie problemow nie spodziewa, mowi, ze duzo te szwy sa w stanie utrzymac.
 
Moja ostatnio była mierzona w 16 tyg i miała 42 mm teraz lekarz mi nie mierzy sprawdza tylko właśnie czy szew trzyma. Ostatnio mówił ze jest dobrze zobaczymy na wtorkowej wizycie.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które mają szew i leżą. Jaką pozycje leżenia preferujecie? Leżycie na boku? Jednym drugim? Czy może z pupą uniesioną? Szyjka mierzona w 15 tyg - ponad 4 cm. W poniedziałek kolejna wizyta. I tak od wizyty do wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Do góry