reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
U mnie też w dalszym ciągu twardnienia bolesne, ale jak to lekarz powiedział do 20 na dobe nie ma się co martwić. Z tym że ja też dzisiaj odczuwam jakieś kłucia w szyjce w pachwinie i w dodatku te brązowe plamienia lekarz nic nie widzi w szyjce a przecież plamienia są... Już sama tego nie ogarniam
 
U mnie też w dalszym ciągu twardnienia bolesne, ale jak to lekarz powiedział do 20 na dobe nie ma się co martwić. Z tym że ja też dzisiaj odczuwam jakieś kłucia w szyjce w pachwinie i w dodatku te brązowe plamienia lekarz nic nie widzi w szyjce a przecież plamienia są... Już sama tego nie ogarniam
Bolesne?!
 
Tak, 37t0d to ciąża donoszona :) wcześniej jak bobo się urodzi to wcześniak.
40t0d to termin porodu... zazwyczaj chyba do tygodnia po terminie czekają, a później wywołują jak nic się nie dzieje :)

Kolezance wywolali dopiero w 42tc. W 41tc idzie się do szpitala na patologię na obserwację.
 
U mnie też w dalszym ciągu twardnienia bolesne, ale jak to lekarz powiedział do 20 na dobe nie ma się co martwić. Z tym że ja też dzisiaj odczuwam jakieś kłucia w szyjce w pachwinie i w dodatku te brązowe plamienia lekarz nic nie widzi w szyjce a przecież plamienia są... Już sama tego nie ogarniam
Ja od tyg. mam mega klucia w szyjce i bol w pachwinach, ale dzidziuś juz jest bardzo nisko
 
reklama
Trzymam kciuki za Was dziewczyny. Wy już prawie na finiszu [emoji110][emoji110][emoji110]
Dołączyłam do Was cztery tygodnie temu i nie wiem kiedy to zleciało [emoji4] dzisiaj zaczęliśmy już 26 tydzień [emoji4] szyjka bez zmian, skurczy po relanium nie mam wcale. W piątek idę do szpitala na kilka dni na badania m.in. glukoze bleee. Ciekawe co stwierdzą w szpitalu. Mam nadzieję, że w poniedziałek mnie wypuszczą [emoji4]
 
Do góry