reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Lovi gratuluję! coraz bliżej końcówki :D

Dziewczyny do tej pory miewałam bóle w pachwinach, bóle na dole jakby miesiączkowe, twardnienie brzucha jak skała... ale dziś w nocy ok 5 obudził mnie ból brzucha, ale taki skurczowy jakby sily ból przy miesiączce. Cały brzuch mnie bolał. Wzięłam nospę i powoli powoli przeszło. Czy to były skurcze te braxtona hixa? czy coś innego. Pierwszy raz w ciąży mi się to zdarzyło. Wizyta w czwartek.

Ale trzymał cały czas tak samo czy w seriach narastał i puszczał? Ja to mam wrazenie, ze miałam juz niemal kazdy rodzaj boli, ale ostatecznie lekarz musi zobaczyć, czy cos tam sie zadziało, czy „tak musi byc” / „taka pani uroda” itp.
 
reklama
Ale trzymał cały czas tak samo czy w seriach narastał i puszczał? Ja to mam wrazenie, ze miałam juz niemal kazdy rodzaj boli, ale ostatecznie lekarz musi zobaczyć, czy cos tam sie zadziało, czy „tak musi byc” / „taka pani uroda” itp.
trzymał cały czas... nie mogłam się ułożyć żeby to wyciszyć.
 
Ja do tej pory nie mam twardnien z bólem jak na miesiączke. Ponoć te na miesiączke to już takie przepowiadacze, mogą skracać szyjke (wiadomo mogą Ale nie muszą) - tak mi mówiła doktorka
No i dopiero co byłam na usg że szyjka się wydłużyła i jest ok, to teraz dostałam bóli jak na miesiączkę co mi znowu ją skrócą. Cooo zaaaa... dobrze że wizyta w czwartek to chociaż ginekologicznie mi obada tą szyjkę znowu.
 
No i dopiero co byłam na usg że szyjka się wydłużyła i jest ok, to teraz dostałam bóli jak na miesiączkę co mi znowu ją skrócą. Cooo zaaaa... dobrze że wizyta w czwartek to chociaż ginekologicznie mi obada tą szyjkę znowu.
Nie jest powiedziane, że skróci szyjke... Tak na prawdę jak szyjka ma się skrócić to skróci się bez żadnych objawów wcześniejszych
 
Ja też mam skurcze z bólami jak na miesiączkę i wrażenia to na lekarzach nie zrobiło zbytnio. Nie było nawet w tym temacie komentarza. Dobrze że masz wizytę niedługo to zobaczysz co tam się dzieje. Ja też w piątek na usg i zobaczymy co u mnie z tą długością.
 
reklama
Do góry