reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja już w 24 tc leżałam z podejrzeniem PROM ale okazało się że to była reakcja alergiczna na globulki... Dzisiaj to sporo tej wydzieliny w porównaniu z wczorajszym dniem...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

No z tą wydzieliną to bywa różnie. To chyba od dnia zależy. Jednego dnia może wyciekać tylko trochę, a drugiego jak chluśnie... Przy grzybicy też mogą pojawić się takie wodniste upławy.
 
reklama
Dasz radę [emoji4] i tak obecny tydzień to już jest super [emoji4] w każdym razie wszystko jest możliwe, moja koleżanka chodziła (a w zasadzie leżała) miesiąc z szyjką de facto gotową do porodu [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOT
A miała pózniej łatwiejszy poród? Ja się pocieszam,że to będzie moja nagroda ;p
 
Zapeszylam, dzis to normalnie jakas kumulacja skurczow, tyle dobrze ze jak zmienie pozycję to popuszczają, ale jest ich multum. Chyba trzeba dodatkową nospe łyknąc.:hmm:
 
Dorotea witaj. Trzymam kciuki, żebyście dotrwali w dwupaku do minimum 37 tc szczęśliwi i zdrowi.:tak:
Mi też się ostatnio taka gęsta wydzielina pojawiła. Ale to infekcja bo potem piekło i swędziało.
Umówiłam się na usg i wtedy poproszę o dodatkowe badanie szyjki żeby mieć pewność. Już się nie mogę doczekać żeby podejrzeć Maluszka:biggrin2:
Na noc obserwuję coraz więcej twardnień brzucha... w dzień za to dostaję takie kopy :rolleyes2:
 
Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie, ale myślę, że tak, bo pani dr na ostatnich wizytach uczulała ją, że jak tylko pojawią się skurcze, to ms jechać szybko do szpitala, bo ona tej pierwszej fazy porodu w ogóle nie będzie miała [emoji16] urodziła dokładnie 2tyg temu, więc nie zawracam jej głowy narazie. Aczkolwiek sama jestem ciekawa jak szybko jej poszło [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie, ale myślę, że tak, bo pani dr na ostatnich wizytach uczulała ją, że jak tylko pojawią się skurcze, to ms jechać szybko do szpitala, bo ona tej pierwszej fazy porodu w ogóle nie będzie miała [emoji16] urodziła dokładnie 2tyg temu, więc nie zawracam jej głowy narazie. Aczkolwiek sama jestem ciekawa jak szybko jej poszło [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A w którym tygodniu urodziła?
 
reklama
Jak dziewczyny dziś się czujecie!?! Co tu tak cicho!?Wszystkie na obchody św niepodległości pojechalyscie czy co!?! Leżeć trzeba!!!! Hihihihi

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry