reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja dziś mam do tego sporo wydzieliny takiej wodnistej. Dr wczoraj mówiła że po luteinie tak właśnie jest ale jest więcej jak wczoraj... Kuźwa chyba od tego leżenia kota dostaje

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Dorotea ja nie widze suwaczka z telefonu.

Co do wydzieliny - nie testowałam tego osobiście, ale podobno mozna kupic w aptece papierki lakmusowe. Normalnie pH powinno byc ok 4, 5. Wody sa zasadowe - 8 czy 9. Moze to by dało nieco spokoju. Na pewno nadmiarowy czas na myślenie i analizowanie nie pomaga :)
 
Ja dziś mam do tego sporo wydzieliny takiej wodnistej. Dr wczoraj mówiła że po luteinie tak właśnie jest ale jest więcej jak wczoraj... Kuźwa chyba od tego leżenia kota dostaje

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ja tez mam sporo wydzieliny wodnistej tylko po lactovaginalu i clortimazolum. Chyba juz taki ,,urok" tych globulek różnych.
 
Ja jeszcze nie urodziłam, a juz bujam dziecko. Tak sie rozpycha w brzuchu, ze mnie az to boli :( cały lewy bok mam obity. Normalnie bym uśpiła chodzeniem, ale cóż, nie wstanę sobie jeszcze troche. Wiec bujam miednica :)
 
Ja dziś mam do tego sporo wydzieliny takiej wodnistej. Dr wczoraj mówiła że po luteinie tak właśnie jest ale jest więcej jak wczoraj... Kuźwa chyba od tego leżenia kota dostaje

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
U mnie też jest sporo tej wydzieliny. Momentami zastanawiam się czy to nie wody. Przyjmujesz ja tylko na noc czy rano też? W szpitalu kazali mi przyjmować tylko na noc, ale mój lekarz mówi że wg niego lepiej jest i na noc i rano- stosuje się do jego zaleceń. Jak brałam na noc to w ciągu dnia miałam spokój, nie leciało tak ze mnie.
 
U mnie też jest sporo tej wydzieliny. Momentami zastanawiam się czy to nie wody. Przyjmujesz ja tylko na noc czy rano też? W szpitalu kazali mi przyjmować tylko na noc, ale mój lekarz mówi że wg niego lepiej jest i na noc i rano- stosuje się do jego zaleceń. Jak brałam na noc to w ciągu dnia miałam spokój, nie leciało tak ze mnie.
I na noc i rano... I dzisiaj tak wylatuje więcej ale twardnien nie ma... Jednak za to trochę czuję bóle troszkę takie przedokresowe (głównie w plecach).

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja jeszcze nie urodziłam, a juz bujam dziecko. Tak sie rozpycha w brzuchu, ze mnie az to boli :( cały lewy bok mam obity. Normalnie bym uśpiła chodzeniem, ale cóż, nie wstanę sobie jeszcze troche. Wiec bujam miednica :)
U mnie jest to samo, momentami, aż podskakuję. Strasznie mi się ten synuś rozpycha.
 
Ostatnia edycja:
Nie mówcie nic o wydzielinie. Ostatnio wpadłam w jakąś panikę, że wody mi się sączą. Podobno są jakieś specjalne wkładki, które sprawdzają czy to wody, ale w żadnej aptece tego dostać nie mogłam. Papierków lakmusowych też nigdzie nie ma, ewentualnie w internecie.
 
Nie mówcie nic o wydzielinie. Ostatnio wpadłam w jakąś panikę, że wody mi się sączą. Podobno są jakieś specjalne wkładki, które sprawdzają czy to wody, ale w żadnej aptece tego dostać nie mogłam. Papierków lakmusowych też nigdzie nie ma, ewentualnie w internecie.
Ja już w 24 tc leżałam z podejrzeniem PROM ale okazało się że to była reakcja alergiczna na globulki... Dzisiaj to sporo tej wydzieliny w porównaniu z wczorajszym dniem...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Ja też startowałam z równym 29 tygodniem,teraz mam 35+4.Moim celem jest 20 listopada czyli równe 37 i do tego momentu 10 dni.Leżę z rozwarciem na 2cm,choć może być gorsze i szyjką minimalną.Może dam radę jeszcze te 10 dni jak już tyle dałam radę ;p
Dasz radę [emoji4] i tak obecny tydzień to już jest super [emoji4] w każdym razie wszystko jest możliwe, moja koleżanka chodziła (a w zasadzie leżała) miesiąc z szyjką de facto gotową do porodu [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry