reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja wczoraj mialam bardzo dobry dzien, a dzis juz gorzej niestety. Podbrzusze pobolewa i Maly ma jakis leniwy dzien, a ja od razu sie martwie ze malo sie rusza.. ale skonczylismy 34 tc to chociaz tyle dobrego.
Daj spokój zmiana pogody jest to dlatego ma lenia... Huragan...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Mi wczoraj po zakupach twardniał brzuch, więc cały wieczór tylko leżałam. A dziś od 6 działam - sprzątanie, gotowanie, pranie. Tak świętuje [emoji6] oczywiście wszystko na raty, z przerwami na leżenie.

A i moje dziecię też ma lenia dziś... coś tam się powypina, ale bez szału.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Wam zazdroszczę, że już po 30tc jesteście... u mnie dziś 21+6tc. Jeszcze tyle przede mną [emoji17] wczoraj czułam się fatalnie, a brzuch cały dzień był napięty. Dzisiaj jest o niebo lepiej. Chciałabym już marzec, żeby tulić moja Julkę...
 
Ja wczoraj mialam bardzo dobry dzien, a dzis juz gorzej niestety. Podbrzusze pobolewa i Maly ma jakis leniwy dzien, a ja od razu sie martwie ze malo sie rusza.. ale skonczylismy 34 tc to chociaz tyle dobrego.

Ja wczoraj miałam taki kiepski dzień ald dodatkowa nospa i ciepły prysznic pomogly. Nie martw sie ja tez zauwazylam ze jux w tym 34tc corcia jrst mniej aktywna. Malo juz tam miejsca :)
 
Dziewczyny to chyba ta pogoda tak wpływa na maluchy, bo mój też od rana jakby bardziej spokojny. Czasami kopnie, przeciągnie się, ale calutki dzień grzeczniutki :)
 
Moja za to codziennie wyczynia akrobacje aż czasami ciężko wytrzymać, szczególnie wieczorem potrafi ponad godzinę się tłuc. Też zazdroszczę tych trzydzieste bo ja już od 14 tc na Oszczednym trybie.
 
Moja za to codziennie wyczynia akrobacje aż czasami ciężko wytrzymać, szczególnie wieczorem potrafi ponad godzinę się tłuc. Też zazdroszczę tych trzydzieste bo ja już od 14 tc na Oszczednym trybie.
Do 30tc niewiele już Ci zostało [emoji4] tyle już wytrzymałaś.. to już kilka tygodni tylko. Rany, już bym chciała chociaż koniec grudnia. Czas stanął dla mnie w miejscu..
 
Nie wiem co zrobić bo mam skierowanie do szpitala, ale boję się iść bo w szpitalu ciągle badają a ja po takim badaniu jak mi ktoś szyjka podrazni to przez 2 dni mam mega skurcze i boję się iść żeby mi przez te ciągłe badania nie pogorszyli sprawy z szyjka :(
 
reklama
Nie wiem co zrobić bo mam skierowanie do szpitala, ale boję się iść bo w szpitalu ciągle badają a ja po takim badaniu jak mi ktoś szyjka podrazni to przez 2 dni mam mega skurcze i boję się iść żeby mi przez te ciągłe badania nie pogorszyli sprawy z szyjka :(
W szpitalu chyba codziennie nie będą badać szyjki ??
 
Do góry