reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Siedź jak najmniej bo właśnie od siedzenia szyjka się skraca czego na początku nie wiedziałam,ja juz leże od czerwca i jakoś dalam rade,raz w szpitalu raz w domu szew musieli mi założyć w 20 tyg i znowu leczenie a do tego ciąża Bliźniacza wiec obciążenie dużo większe ale jutro zaczynam 36 tydz sama nie wierzylam ze dam rade tyle czasu lekarze tez nie dawali gwarancji ale udało się:-)))teraz juz tylko czekamna koniec bo już b.ciężko.Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.
Zobaczymy co mi powie drugi lekarz w środę bo jestem ciekawa czy ta szyjka ma prawdę mi się skraca bo moja dr ta szyjkę to trochę olała bardziej zwróciła uwagę na twardnienie brzucha. No i chyba pisałam już ze powiedziala mi że szyjka skracac się może z biegiem ciąży... Czy to prawda!?!? I nie kazała mi cały czas leżeć... Kurde...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja skończyłam w czwartek dopiero 30 tydzień a tak cały czas mi się szyjka trzymała i była dłuuuuga. Już bym chciała być na tym etapie co ty!!! Bo wtedy to już można rodzić każdego dnia...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Aa ok myślałam ze o passer :)

Wczoraj jak bylam na IP położone w rejestracji pytaja co się dzieje...no to mówię..ruchy słabe...skurcze nieregularne. A one..no tak moze być już przed porodem :) ...a ja nooo ok ale ja mam jeszcze 10 tygodni. O matko to ma Pani duży brzuch ! :) :)
Oooo a ja wręcz przeciwnie. Mam malutki brzuch.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Kochana a u Ciebie jak ze skurczami?
U mnie skurczy brak,czasem jakies pojedyncze lekkie, na szczescie zmiana pozycji pomaga. Jeden dzien mialam taki ze brzuch sie troche stawial ale wzielam nospe i przeszlo. Troche przeraza mnie najblizszy czas, bo to bedzie dokladnie ten moment kiedy stracilam dwie ciaze, wiec boje sie ze psycha mi zacznie siadac.Juz poprosilam siostre zeby zaopatrzyla mnie w melise i bede pila hektolitrami. Aktualnie zyje od wizyty do wizyty, a przed sama wizyta mam takiego stresa ze ledwo logicznie mysle.A u Ciebie jak?
 
Witajcie:)Zapowiada się kolejny słoneczny dzien.Noc spokojna od razu inaczej się wstawalo.Dzisiaj wyslalam synka do przedszkola,mam nadzieje,ze po Rota ani sladu.Ja dzisiaj kolejna kontrola.W ciągu tygodnia miałam 3 razy usg robione,zastanawiam się czy to rzeczywiście nie zaszkodzi dzecku lekarz twierdzi,ze nie.Zewzgledu na moja przeszlosc lekarz sprawdza za każdym razem akcje serca.Moze jak zaczna się ruchy nie będę musiala tak często biegac.A co Wy wiecie na temat czestego usg w ciąży?Milego dnia :)

Mój lekarz również twierdzi że można nawet codziennie robić usg i że nie jest to szkodliwe.
 
reklama
Siedź jak najmniej bo właśnie od siedzenia szyjka się skraca czego na początku nie wiedziałam,ja juz leże od czerwca i jakoś dalam rade,raz w szpitalu raz w domu szew musieli mi założyć w 20 tyg i znowu leczenie a do tego ciąża Bliźniacza wiec obciążenie dużo większe ale jutro zaczynam 36 tydz sama nie wierzylam ze dam rade tyle czasu lekarze tez nie dawali gwarancji ale udało się:-)))teraz juz tylko czekamna koniec bo już b.ciężko.Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.

Pamietam jak sie zamartwialas ze ciaza blizniacza ze szew nie wytrzyma :) a zobacz juz 36 tc :) super !! :) ja w srode zaczynam 38tc nie wiem sama jak dałam radę ale dałam w srode mam usg w szpitalu nie moge sie doczekać :) pozdrawiam was ;)
 
Do góry