reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tu były przypadki ze dziewczyny odstawialy w 34 a jeszcze przenosily bo szyjka tak sie przyzwyczaila ze nie chciala puscic :) mam nadzieje ze moja tez sie uspokoi po odstawieniu leku hihi :)
 
Dziewczyny czy któraś z was miała bardzo male plamienie krwi w 29-30tyg?Ja wsztalam dzisiaj rano i na bieliźnie trzy krople krwi wystraszylam się bardzo ale jak sikalam i się podtarlam to ani grama krwi.Przypomne ze mam szew założony.Od razu chcialam skontaktować się z moim lekarzem ale na razie nie oddzwania.
 
Dzwonił lekarz i kazał leżeć,chyba ze pojawia się skurcze to od razu dzwonić do niego a jak nie ma skorczy i nic nie boli to spokojnie,w pon mam u niego wizytę i zobaczymy co i jak ze szwem.
 
Anna to może być z szewka? Ja znowu mam szczypanie. Biorę nystatyne i nic nie pomaga. Byłam w pn u lekarza i chyba znowu będę musiała dzwonic
 
Anna to może być z szewka? Ja znowu mam szczypanie. Biorę nystatyne i nic nie pomaga. Byłam w pn u lekarza i chyba znowu będę musiała dzwonic
Może i tak bo ta nitka może trochę szyjkę podrazniac ale dziwne ze jak się podcieram to ani deka krwi i nic mnie nie boli,żadnych skórczy nic.To może lepiej zadzwon i zapytaj dlaczego tak jest.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was miała bardzo male plamienie krwi w 29-30tyg?Ja wsztalam dzisiaj rano i na bieliźnie trzy krople krwi wystraszylam się bardzo ale jak sikalam i się podtarlam to ani grama krwi.Przypomne ze mam szew założony.Od razu chcialam skontaktować się z moim lekarzem ale na razie nie oddzwania.
W poprzedniej ciąży miałam krwawienie przy rozwarciu , fakt że wtedy nie miałam szewka.
Ale może warto to sprawdzić na IP?
 
Do góry