reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Anna i co byłaś na ip?
Nie byłam,lekarz do mnie zadzwonił i mówił żeby leżeć i jak nie ma skurczy to się nie denerwowac,chyba ze cos by się działo to wtedy dzwonić do niego,jak na razie ani kropli krwi nie ma ,ja mam szew i może ta taśma delikatnie podraznila jakieś naczynko,bo b male było to plamienie.
 
Ja po kontroli na usg i po wizycie u mojej prowadzącej. Na szczescie szyjka z 21 mm skoczyła do 27 mm. 6 mm a tyle radości :) Nadal leze, aplikuje luteinę i za 3 tyg kolejna kontrola :)

Leżenie naprawde pomaga.
 
Czytam i cenie Mameginekolog i sama nie jestem w stanie leżeć tak całkiem plackiem 24h na dobę, ale w innym wpisie, o swojej utraconej niedawno ciąży napisała ze mimo wyrobionego zdania na temat kategorycznego leżenia takze uległa i sie położyła na jakis czas. Niestety inne względy zaważyły o tym, ze ciaza nie mogła byc donoszona. Każdy przypadek jest indywidualny i mysle, ze wlasnie tak należy go rozpatrywać. Mnie sie polepszyło i wlasnie dlatego teraz leze ale na kocyku na trawce i doceniam ostatnie piekne dni :)
 
O to nie wiedzialam ;) w kazdym razie cieszę się ze szyjka sie wydluzyla :) a mogłabyś dac link do tego wpisu?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam i cenie Mameginekolog i sama nie jestem w stanie leżeć tak całkiem plackiem 24h na dobę, ale w innym wpisie, o swojej utraconej niedawno ciąży napisała ze mimo wyrobionego zdania na temat kategorycznego leżenia takze uległa i sie położyła na jakis czas. Niestety inne względy zaważyły o tym, ze ciaza nie mogła byc donoszona. Każdy przypadek jest indywidualny i mysle, ze wlasnie tak należy go rozpatrywać. Mnie sie polepszyło i wlasnie dlatego teraz leze ale na kocyku na trawce i doceniam ostatnie piekne dni :)
Ja leżałam od kwietnia do sierpnia ze szwem bez szyjki
 
U mnie 24 tc za chwilę skończymy, na ostatniej wizycie szyjka miała 3,8 cm :) (czyli wczoraj ) I dzidzia już waży 590 gram :) mamy założony profilaktycznie szewek...
Doktorka twierdzi i wszyscy lekarze u których byłam,że nie ma potrzeby leżeć 24/7. Tylko się oszczędzać :)
Więc spacerujemy i cieszę się ciąża :) A w między czasie poleguje :)


Mam przede wszystkim pilnować wymazow z szyjki macicy, bo to zazwyczaj infekcje osłabiają i skracają szyjke.
 
reklama
Do góry