reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie tez ok :) chociaż cZasami za dużo mysli mam w glowie... jeszcze mysle o tej bakterii w moczu ahh szkoda gadac. Ja jutro zaczynam 26 tc.. a za 2 tyg wizyta u mojego lekarza i wizyta w szpitalu juz odliczam :)
 
reklama
Dziewczyny a jak reszta się trzyma? Coś się u kogoś ruszyło? Jak znosicie te upały? Ja piję tylko ogromne ilości wody, a później ciągle siusiam [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes gratulacje!!! Ja tragedia. Nie spalam całą noc. Do tego non stop mdlosci. W ubiegłym tyg trafiłam do szpitala z wymiotami. Jutro do lekarza. Mam częste skurcze. Zaczęłam 24ty tydzień. Nie wiem ile to jeszcze wytrzyma. Mam polipa na szyjce i lozysko 2cm od ujscia także krazek nie wchodzi w grę.
 
Mi upały jakos nie przeszkadzają ale mdłości wróciły.. Jak byłam na wizycie lekarka mówiła że teraz tak już może być bo duże dziecko i cisnie. Ale od paru dni to już parę razy dziennie zwracam i już sama nie wiem czy to od leków, pogody czy dzidzia gdzieś cisnie:( robiłam dzis badania zobaczymy czy coś pokażą. Ja oprócz tego mam cukrzycę ciazowa i muszę uważać na spadki cukru po wymiotach masakra.
A Ty Justa wiesz skąd te mdłości miałaś? Ja też musiałam ta ciąże wytrzymac bez pessara i się udalo. Jak mi się nasilały skurcze to szpital parę dni do tygodnia pod kroplówką żeby wyciszyć i potem do domu. Stopniowo się zwiększaly i jak były duże to od nowa szpital. I tak wytrzymałam:) Może też pogadaj z lekarzem żeby tak robić? Zawsze to spokojniejsza byś była, pod opieką no i zawsze to kolejne tygodnie do przodu z dzieckiem w brzuszku
 
No i miałam dzisiaj wyjść ze szpitala a tu SiE okazało ze mam cukrzycę i wysokie TSH i muszę mieć konsultacje dietetyka i diabetologa dlatego muszę jeszcze leżeć, może wyjce jutro o ile jak zbadana szew i zrobią USG i będzie wszystko dobrze.A juz myślałem ze dzisiaj wyjde.Na sali mamy tak gorąco ze szok.Gratuluje Agnes:-)))
 
Miki2014 chyba zatrulam się jedzeniem na wynos ale ogólnie nie mam woreczka zolciowego i powinnam trzymać dietea z tym ciężko. Nic bym nie mogła jesc. U mnie w mieście szpital jest do d... żeby dostać magnez w kroplowce to muszą być mega skurcze albo rozwarcie. Jutro spytam mojego lekarza o pobut w szpitalu w większym mieście.
 
reklama
Do góry