reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zawsze przed badaniem robię tak. Podmywam się pod prysznicem, psikam octaniseptem, wycieram się ręcznikiem papierowym i robię siusiu ale będąc jeszcze pod prysznicem łapiąc środkowy strumień do kubeczka. Podobno ważne aby nie pobierać moczu siedząc na toalecie

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No trochę dziwne ze dostalas bez posiewu pochwy.
A pisze o podmyciu bo tu babki sa w szoku jak im pielęgniarka mówi że trzeba:-))

.
No właśnie też mnie to zdziwilo?

W szpitalu miałam robiony wymaz z szyjki macicy który wyszedł ujemny.

Dlatego pójdę zrobić teraz kolejny raz badanie moczu... bo już zglupialam... albo była to faktycznie infekcja pochwy i 3 globulki pomogły... albo już nie wiem :)
 
Lovi a to nie jest tak że nie powinno się robić posiewu w trakcie brania globulek? Mi się wydaje że przed badaniem że 3 dni nic nie powinno się aplikować żeby nie fałszować wyniku. A z drugiej strony bakterie w moczu ta raczej dziwne że infekcja pochwy. Ja bym powtórzyla badanie moczu poprostu..
 
Mi ostatnio wyszły dość liczne bakterie w moczu (zawsze nieliczne) przy pozostałych parametrach super i podejrzewam, że u mnie to wina lactovaginalu stosowanego na noc. Jak się siusiaka to zawsze mogą się dostać do moczu bakterie z pochwy.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lovi a to nie jest tak że nie powinno się robić posiewu w trakcie brania globulek? Mi się wydaje że przed badaniem że 3 dni nic nie powinno się aplikować żeby nie fałszować wyniku. A z drugiej strony bakterie w moczu ta raczej dziwne że infekcja pochwy. Ja bym powtórzyla badanie moczu poprostu..
Moja doktorka wiedziala, że mam mieć zabieg i że będę miała pobierany wymaz z szyjki, no bo tak trzeba.
Zdążyłam wybrać tylko 3 globulki.
W szpitalu też o tym mówiłam, nawet dałam im badanie moczu w którym wyszły bakterie.
Nic na to nie powiedzieli....
 
No właśnie też mnie to zdziwilo?

W szpitalu miałam robiony wymaz z szyjki macicy który wyszedł ujemny.

Dlatego pójdę zrobić teraz kolejny raz badanie moczu... bo już zglupialam... albo była to faktycznie infekcja pochwy i 3 globulki pomogły... albo już nie wiem :)
Zrób zwykły mocz i od razu posiew.
 
No i dostałam amoxicyline 7 dni po 3 tabletki.. a bakteria to enterococcus czytalam na necie ze jest dosyć groźna... najlepsze jest to ze nie mam żadnych objawow gdyby nie to ze posZłam po zwolnienie a pani doktor zrobila mi przy okazji badanie moczu to bym pewnie z tym chodzila az do następnej wizyty w szpitalu czyli 3tygodnie. Jak nie urok to sraczka.. ciagle cos.. oczywiscie sie martwię mam nadzieje ze antybiotyk mi pomoze :(
 
No i dostałam amoxicyline 7 dni po 3 tabletki.. a bakteria to enterococcus czytalam na necie ze jest dosyć groźna... najlepsze jest to ze nie mam żadnych objawow gdyby nie to ze posZłam po zwolnienie a pani doktor zrobila mi przy okazji badanie moczu to bym pewnie z tym chodzila az do następnej wizyty w szpitalu czyli 3tygodnie. Jak nie urok to sraczka.. ciagle cos.. oczywiscie sie martwię mam nadzieje ze antybiotyk mi pomoze :(
Merlie najważniejsze że jesteś już leczona. Lekarz wie co robi. Tak to już w ciąży jest że cały czas czymś się martwimy. Będzie dobrze.
 
Hej i jak się trzymacie??? Mnie właśnie dzisiaj wypuszczają że szpitala. Znowu:-) :). Okazało się że wody w normie, szyjka ma 1 cm.
Mam nadzieję że wytrzymam do 12 sierpnia bo wtedy mam mieć CC.
 
reklama
Hej i jak się trzymacie??? Mnie właśnie dzisiaj wypuszczają że szpitala. Znowu:-) :). Okazało się że wody w normie, szyjka ma 1 cm.
Mam nadzieję że wytrzymam do 12 sierpnia bo wtedy mam mieć CC.
Ale Ci dobrze :)
Chciałabym już być na takim etapie ciąży:D
U mnie dopiero 18+1 ... A gdzie do końca [emoji85]

Za tydzień mam wizytę, a za 10 dni polowkowe [emoji3] już się nie mogę doczekać .
 
Do góry