reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi ostatnio wyszły w moczu dość liczne bakterie. U mnie zapewne dlatego, że asekuracyjnie na noc mam stosować lactovaginal. Nigdy przed badaniem nie stosowałam a ten jeden raz tak. Wyszly bakterie ale zapewne to były te dobre. Reszta wyników bez zmian.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak mialam wysłana probke moczu do analizy i dzis do mnie zadZwoniła ze antybiotyk chyba penicylina bo sie pytala cY jestem uczulona . Kazala przez 7 dni później znow mam oddac mocz do analizy. Boje sie bac antybiotyki w ciazy..
 
Tak mialam wysłana probke moczu do analizy i dzis do mnie zadZwoniła ze antybiotyk chyba penicylina bo sie pytala cY jestem uczulona . Kazala przez 7 dni później znow mam oddac mocz do analizy. Boje sie bac antybiotyki w ciazy..
A ile czekałaś na wynik badania?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mialam wysłana probke moczu do analizy i dzis do mnie zadZwoniła ze antybiotyk chyba penicylina bo sie pytala cY jestem uczulona . Kazala przez 7 dni później znow mam oddac mocz do analizy. Boje sie bac antybiotyki w ciazy..
Ja brałam w ciąży dwa razy antybiotyk. Pierwszy raz w zimie bo jak mam tak chora że nic nie dawało rady. A ostatnio w czerwcu ponieważ w posiewie z pochwy były bakterie e coli. Dostałam na to najpierw Duomox ale po 3 dniach dostałam uczulenia na niego więc mi zł Emilia na Zinnat przez 5 dni i było ok.
 
No właśnie wiem lepiej wziąć antybiotyk niz pozniej żałować.. pytałam sie jej czy to jakas infekcja powazna mmówiła ze u więksZości ciężarnych wystepuje ta infekcja a antybiotyk jest jak najbardziej bezpieczny dla dziecka. Za tydzień mam musze isc na badanie moczu :)
 
Ja teraz bede musiala na następną wizytę zrobić znów badanie moczu.
Robiłam przed pójściem do szpitala, wyszły mi liczbę bakterie. Po czym poszłam do mojej doktorki, stwierdziła że to na pewno infekcja pochwy i dostałam globulki dopochwowe.
Zdazylam trzy globulki zaaplikowac... W szpitalu zrobili mi wymaz z szyjki - ujemny.


Sama nie wiem? Czy to na prawdę jak w moczu wychodzą bakterie to jest to infekcja pochwy ? Trochę się zdziwiłam...


No i teraz powtórzę badanie moczu. Ewentualnie później zrobię posiew moczu.
Musi być zrobiony posiew, mi tez w ogólnym wyszły liczne bakterie lekarz kazał brać furagin do wyników posiewu a w posiewie nic nie wyszło i w posiewie pochwy tez nic,mocz może być źle pobrany zawsze trzeba się podmyc przed.No mi teraz w szpitalu zrobili posiew pochwy po tym szwie i dzisiaj lekarz mówi ze nic nie wyszło i ze do poniedzialku czekam na swojego lekarza i raczej mnie wypisza:-))
 
Dziewczyny to że trzeba się podmyc przed to ja to wiem :)
Mimo tych wszystkich zasad, które zrobiłam... w moczu wyszły bakterie. I dostałam na nie globulki dopochwowe na grzybice pochwy. :)
 
reklama
Dziewczyny to że trzeba się podmyc przed to ja to wi
Mimo tych wszystkich zasad, które zrobiłam... w moczu wyszły bakterie. I do w stałam na nie globulki dopochwowe na grzybice pochwy. :)
No trochę dziwne ze dostalas bez posiewu pochwy.
A pisze o podmyciu bo tu babki sa w szoku jak im pielęgniarka mówi że trzeba:-))

.
 
Do góry