reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
No wlasnie .... te skurcze to sie zaczynaja juz dużo wczesniej [emoji20] mnie tez znowu pobolewa brzuch jak na okres na razie kilka razy na dobę ale
Pewnie bedzie to sie zdarzało coraz częściej ... . Dzisiaj kończę 35 tc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja się dziś zameldowałam w szpitalu na obserwacji. Na usg wyszło że dziecko waży 2080 czyli mniej niż lekarzowi w zeszłym tygodniu, szyjka w zeszłym tygodniu u mojego ginekologa była 30 mm a teraz znowu 22 mm, do tego wskaźnik wód płodowych AFI 5,5. Robili mi KTG o nie mogli złapać bo dziecko się wierciło bardzo. Kurcze stresuje się na maksa.
 
Nie stresuj się. USG nie jest dokładne. Wystarczy przesunięcie o 1-2 milimetry i wychodzi inna waga. Szyjka też na każdym sprzęcie może wyjść inaczej. Lekarz mógł przycisnąć odrobinę szyjkę sonda i wynik zmieniony. Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,chyba oszaleje dzisiaj byłam u lekarza i szyjka znowu spadła i to dużo ma juz niecały centymetr i jutro do szpitala w czwartek niby szew ale boje się ze do czwartku może tak się skrócić ze nie będzie na szwa założyć, nie wiem czy lekarz juz dawno nie powinien był mi go założyć bo jak tu czytam to dziewczyny juz przy dłuższych szyjksch miały zakładany szew, a to dopiero 21 tydz.i ciąża blizniacza.Nie wiem jak dam rade teraz żeby się Nie denerwowac.
 
reklama
Do góry