reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A ja dziewczyny wczoraj przezylam bol niesamowity.. zlapala mnie kolka jelitowa.. myslalam ze umieram :( 6h sie meczylam... az wkoncu mi puscilo, ulga niesamowita.
 
reklama
Ostatnio miałam 25mm z usg a podczas badania ginekologicznego postraszyla mnie i powiedziała ze szyjka 1.5 -2 cm. Juz nie wiem czy jechać do szpitala czy czekać do pn na wizytę. Ehhh
 
Ostatnio miałam 25mm z usg a podczas badania ginekologicznego postraszyla mnie i powiedziała ze szyjka 1.5 -2 cm. Juz nie wiem czy jechać do szpitala czy czekać do pn na wizytę. Ehhh
Ja ostatnio w ten wtorek miałam 22mm i lekarz powiedział ze jak zejdzoe do 15 mm to zaloza szew ale boje się ze zanim pójdę w pon to znowu mocno się skróci gdyż ostatnio w niecały tydzień skróciła mi SOE centymetr ti dużo i czekam na pon jak na zbawienie żeby juz w końcu iść i niech lekarz decyduje co dalej.
 
Hej ja już po wizycie:) szyjka wprawdzie się nie wydłużyła , ale przynajmniej stanęła w miejscu więc nie jest źle . Mała nadal nisko główką i nadal mam się oszczędzać i wytrzymać jeszcze 3 tygodnie:):) także w sumie dobre wieści:)

hchylhb820bsn4sa.png
Olkaa93 to dobre wieści. W sumieniu e trzy tygodnie to już niedługo. Ja mam termin na 14 sierpnia na CC. Jestem dokładnie w tym samym tygodniu co ty tzn też 33 tc plus 4 dni. W poniedziałek szpital i obserwacja. Zobaczymy jak będzie. Ale damy radę. Sama końcówka nam została.

Jouliettka ja miałam taką straszną migrenę jak kiedyś się przemeczyłam dwa dni z rzędu. Pomógł dopiero Apap, zimne okłady i przespana noc.
 
U mnie problem polega na tym, że ból głowy nasila się gdy leże. Jak chodzę czy siedzę jest ok. Jak znów wieczorem zacznie boleć to oprócz okładów wezmę Apap.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie problem polega na tym, że ból głowy nasila się gdy leże. Jak chodzę czy siedzę jest ok. Jak znów wieczorem zacznie boleć to oprócz okładów wezmę Apap.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Mierzyłas ciśnienie ? Mnie głowa zawsze boli w ten sposób ze jak sie położę to bardziej. Pijesz dużo ? Dotleniasz sie ? Ja zawsze wypijam 1.5 litra wody niegazowanej przez jakieś godzinę półtorej potem sie dotleniam i ewentualnie tabletka ale w sumie udało mi sie w ciazy na trzy razy dwa powyższymi metodami zniwelować ból głowy - głównie woda .
 
Dziś już lepiej. Ciśnienie miałam ok. Dotlenianiem się dużo. Wczoraj cały dzień na dworze, pije około 3 litrów dziennie. Mysle, że to był stres o niewyspanie bo ostatnio kiepsko sypiam.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry