reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oczywiście znowu zapomniałam. Ale wyczytałam gdzieś że dają jak dziecko jest małe tzn taki koks dla dziecka. Żeby poprawić ukrwienie łożyska.
 
U mnie w miarę ok. Szyjka palpacyjnie taka sobie, trochę miękka, ale u mnie znowuż nigdy nie była twarda. Na USG szyjka ma 28 mm, więc ok[emoji4]
Następna wizyta dopiero za 4 tygodnie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jazka, ale fantastycznie,że się odezwalas. Myślałam ostatnio o Tobie. Ja za trzy dni kończę 37 tc. Wtedy idę na wizytę, po drodze odbiorze wyniki gbs, wymazu, morfologie i inne i chyba będę mieć usg. No i dostaje skierowanie na zdjęcie szwu. Może jeszcze w tym samym czasie się położymy do szpitala a nawet urodzimy. :-)
Jak wizyta i kiedy idziesz do szpitala? Bo ja w związku z weekendem i m.in. kwestia opieki nad dziećmi za tydzień.
Nie daje dziś rady z edycja w tym telefonie....
Dziewczynki dzień dobry :) kończymy dzisiaj 35 tygodni i dzisiaj idę na wizytę. Dostanę skierowanie na zdjęcie szwu. Mój lekarz idzie na urlop za tydzień i martwi się co będzie jak jego nie będzie :biggrin2:
 
Super że szyjka się nie skraca dalej. 4 tygodnie to trochę długi okres pomiędzy wizytami ale musi być dobrze skoro lekarz dał taki termin. 1680 to dobra waga jak na 31 tydzień. Zresztą teraz będzie coraz szybciej rósł.
 
W moim przypadku jak widać normalne funkcjonowanie nie wpływa negatywnie na szyjkę. Wydłużyła się, nie ma wewnętrznego rozwarcia. Lekarz zezwolił nawet na wyjazd gdzieś na dłuższy weekend. Myślałam, że wizyta będzie za dwa tygodnie, a nie za 4. Najwyżej wybiorę się u siebie w mieście na USG za dwa tygodnie aby się nie denerwować [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Synuś w ciągu 3 tygodni przybrał około 500 gramów. Na te tygodnie to chyba nienajgorzej. Ale z tego co widzę to zależy od sprzętu i lekarza nie usg.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry