reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jazka, ale fantastycznie,że się odezwalas. Myślałam ostatnio o Tobie. Ja za trzy dni kończę 37 tc. Wtedy idę na wizytę, po drodze odbiorze wyniki gbs, wymazu, morfologie i inne i chyba będę mieć usg. No i dostaje skierowanie na zdjęcie szwu. Może jeszcze w tym samym czasie się położymy do szpitala a nawet urodzimy. :-)
Jak wizyta i kiedy idziesz do szpitala? Bo ja w związku z weekendem i m.in. kwestia opieki nad dziećmi za tydzień.
Nie daje dziś rady z edycja w tym telefonie....
Idę w piątek na zdjęcie szwu. Malutka waży ok 2700 gramów.
 
reklama
Synuś w ciągu 3 tygodni przybrał około 500 gramów. Na te tygodnie to chyba nienajgorzej. Ale z tego co widzę to zależy od sprzętu i lekarza nie usg.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja mała wazyla w 30 plus 5 1500 g wiec chyba jakoś mało .. a teraz to nie wiem bo nie miałam usg od tamtej pory .
 
Ja mam USG na każdej wizycie. Sprawdza jak dzidzia rośnie i ilość wód plodowych.
A macie ktg, albo lekarz wysyła Was abyście robiły? W poprzedniej ciąży od 32 tc miałam co dwa tygodnie. A teraz lekarz mówi, że zobaczymy za 4 tygodnie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak miałam KTG w 29 tc jak byłam w szpitalu. A teraz nie miałam robionego. Moja dzidzia po tych zastrzykach przeciwzakrzepowych przybrała ok 450 g w tydzień. Trochę dużo mi się wydaje. Przypuszczam że za pierwszym razem był błąd pomiaru
 
Jak miałam KTG w 29 tc jak byłam w szpitalu. A teraz nie miałam robionego. Moja dzidzia po tych zastrzykach przeciwzakrzepowych przybrała ok 450 g w tydzień. Trochę dużo mi się wydaje. Przypuszczam że za pierwszym razem był błąd pomiaru
Pewnie wcześniej był błąd. Wystarczy przesunięcie o milimetr czy dwa i waga od razu jest mniejsza.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy wy też tak macie że nie możecie zasnąć? Jestem zmęczona ale za cholerę nie mogę usunąć. Myśli mi się kotłują w głowie cały czas. Z jednej strony nie chce iść do szpitala a z drugiej może to i lepiej. Dobrze że jest to forum bo nawet nie mam z kim pogadać. Mąż cały czas w pracy.
 
Przeważnie nie mam problemu z zaśnięciem. Ale źle sypiam. W nocy wstaje 3-4 razy do toalety i wtedy często mam problem zasnąć.
Doskonale Cię rozumiem bo mojego męża nie ma w domu przeważnie około 13-14 godzin dziennie. Całe dnie spędzam z 5-letnia córeczka. Ale z nią nie pogadam o wszystkim. Bez niech chyba bym oszalała sama całe dnie.
Nikt nie lubi szpitali, ale jeżeli masz się cały czas denerwować to lepiej to sprawdzić. Zobaczą dlaczego tak jest i wypuszcza Cię do domu, a psychicznie będziesz w lepszej kondycji. Głowa do góry [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak samo, mąż cały czas w pracy, a ja z 2 letnim synkiem.
Wiadomo, że szpital to nic przyjemnego, ale lepiej sprawdzić niż coś przeoczyć.
 
reklama
Ja ktg tez nie miałam .. jedynie jak dwa razy pojechałam na IP to mi zrobili ale tak to nie było. Za dwa Tyg wizyta bedzie to 37 tydz wiec myśle se wtedy zaczną robić .

Agness nie denerwuj sie . Niech skontrolują . Zdrowie dzieciaczka i Twoje najważniejsze [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry