reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No to rzeczywiście u Ciebie dużo szybciej Sie skróciła.U mnie chodzi tez o to ze to ciąża blizniacza i jest większe obciążenie na szyjkę i tez przy ciąży bliźniaczej nie jest zalecany żaden szew jedynie jak cos to pessar ale tez nie bardzo.Mam nadzieje ze juz jakoś mocno się nie skróci
No i znowu mimo tego ze tylko lezalam plackiem szyjka się skróciła na 22mm znowu sporo jak na tydzień,wizyta za kolejny tydzień ale chyba oszaleje do tego czasu,nawet juz boje się wstawać do toalety,jak aplikuje luteine to ciągle mi się wydaje ze jest tam coraz mniej miejsca.Lekarz powiedział ze jak będzie 15 mm to założy szew,ale w ciągu tyg.jak się tak skraca może się Skrócić więcej.Miałam nadzieje ze się nie skróci a tu prosze
 
reklama
No i znowu mimo tego ze tylko lezalam plackiem szyjka się skróciła na 22mm znowu sporo jak na tydzień,wizyta za kolejny tydzień ale chyba oszaleje do tego czasu,nawet juz boje się wstawać do toalety,jak aplikuje luteine to ciągle mi się wydaje ze jest tam coraz mniej miejsca.Lekarz powiedział ze jak będzie 15 mm to założy szew,ale w ciągu tyg.jak się tak skraca może się Skrócić więcej.Miałam nadzieje ze się nie skróci a tu prosze
Kochana będzie dobrze, musi być nie ma innej opcji. Ja jutro idę na zdjęcie szwu, a od kwietnia jestem tylko na szwie
 
No i znowu mimo tego ze tylko lezalam plackiem szyjka się skróciła na 22mm znowu sporo jak na tydzień,wizyta za kolejny tydzień ale chyba oszaleje do tego czasu,nawet juz boje się wstawać do toalety,jak aplikuje luteine to ciągle mi się wydaje ze jest tam coraz mniej miejsca.Lekarz powiedział ze jak będzie 15 mm to założy szew,ale w ciągu tyg.jak się tak skraca może się Skrócić więcej.Miałam nadzieje ze się nie skróci a tu prosze


A w którym tygodniu jestes? I z ilu na ile ci sie skrocila szyjka?Nie martw sie . Jak widzisz jest opcja takze spokojnie :) bedzie dobrze... ja mam za tydzien mam wizyte.. ja jak aplikuje globulke ma wrazenie jakbym wyczuwala szyjke nico wyzej niz zwykle ale zobaczymy. Od paru dni mam jakies klucia tam na dole... np jak zmienię pozycje albo jak chodze.. wydaje mi sie ze to od globulek, jakies moze podrażnienie.. mialyscie tak?
 
Ja aplikuje luteine jak najplycej bo boje się że coś tam sobie wymacam i się zestresuje [emoji14] . Kłucia mam czasem , zazwyczaj jak mała wariuje w brzuchu .

hchylhb820bsn4sa.png
 
A ja wczoraj jak aplikowałam sobie luteine to wypadła mi dwa razy. Dopiero za trzecim razem się udało:unsure:. Zestresowałam się potem tak że nie spałam przez pół nocy.
 
No i znowu mimo tego ze tylko lezalam plackiem szyjka się skróciła na 22mm znowu sporo jak na tydzień,wizyta za kolejny tydzień ale chyba oszaleje do tego czasu,nawet juz boje się wstawać do toalety,jak aplikuje luteine to ciągle mi się wydaje ze jest tam coraz mniej miejsca.Lekarz powiedział ze jak będzie 15 mm to założy szew,ale w ciągu tyg.jak się tak skraca może się Skrócić więcej.Miałam nadzieje ze się nie skróci a tu prosze
Ja też się dokładam do uspokajania :-) wiele dziewczyn tu było, z jeszcze większymi problemami i udawało się donosic.
Ja na szwów jestem jak Jazka od kwietnia. Jutro dostaje skierowanie najego zzdjęcie,ale pójdę po weekendzie.
U mnie szew od 23 tc. Na 20mm szyjce z lejkiem. uda się :-)
 
Ja też się dokładam do uspokajania :-) wiele dziewczyn tu było, z jeszcze większymi problemami i udawało się donosic.
Ja na szwów jestem jak Jazka od kwietnia. Jutro dostaje skierowanie najego zzdjęcie,ale pójdę po weekendzie.
U mnie szew od 23 tc. Na 20mm szyjce z lejkiem. uda się :-)
Tak tylko żeby się lekarze nie spóźnili bo u mnie ciąża bliźniacza to z gory większe ryzyko,nawet szew jest groźny ale super ze dziewczyny odpisujecie i pocieszacieoby chociaż do 30 tyg
 
A w którym tygodniu jestes? I z ilu na ile ci sie skrocila szyjka?Nie martw sie . Jak widzisz jest opcja takze spokojnie :) bedzie dobrze... ja mam za tydzien mam wizyte.. ja jak aplikuje globulke ma wrazenie jakbym wyczuwala szyjke nico wyzej niz zwykle ale zobaczymy. Od paru dni mam jakies klucia tam na dole... np jak zmienię pozycje albo jak chodze.. wydaje mi sie ze to od globulek, jakies moze podrażnienie.. mialyscie tak?
Jestem w 20tyg+4dni szyjka systematycznie się skraca od 4tyg.a ostatnio z 31mm na 22mm w ciągu 6dni
 
reklama
Ja też się dokładam do uspokajania :-) wiele dziewczyn tu było, z jeszcze większymi problemami i udawało się donosic.
Ja na szwów jestem jak Jazka od kwietnia. Jutro dostaje skierowanie najego zzdjęcie,ale pójdę po weekendzie.
U mnie szew od 23 tc. Na 20mm szyjce z lejkiem. uda się :-)
I jak założyli Ci szew to moglas chociaż cos robić?czy tez tylko leżenie?
 
Do góry