reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Izuskam ja za tydzień zacznę 34 tc i też wtedy chyba trochę odetchnę ... Też powoli kończę wyprawkę ale ja wszystko przez internet zamawiam ... Dziś przyszla paczka z apteki i mam zamiar spakować torbę :D

hchylhb820bsn4sa.png

Ja tez przez neta jednak trochę sie szlajam bo to obiad to cos tam a jest u mnie mama ... i właściwie ona mi wszystko zrobiła a ja siedzę i wybieram ale tez chce ją ugościć wiec gotuje latam na spozywke a od myślenia co kupować dla dziecka to mi sie styki przepalają ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja już minimalną wyprawkę mam. Zostało mi równe 5 tygodni do CC. I też już trochę więcej się ruszam bo już nie mogę cały czas tak leżeć;)
 
Witam dziewczyny! Ja zaczęłam świrować znów. 4 lata temu poroniłam. Teraz jestem na początku 12 tygodnia. W 9 tyg zaczęłam plamić mniej więcej w czasie spodziewanej miesiączki, po tyg plamienie ustąpiło. Na wszelki wypadek lekarz zalecił przyjmować luteinę dopochwowo i tak sobie przyjmuje.
Dziś odebrałam wyniki badań i niestety mam liczne bakterie w moczu. Nie miałam żadnych niepokojących objawów ale dziś wieczorem podczas aplikacji luteiny zauważyłam że "tam" jest inaczej. Jakby krócej, jakby więcej tam było czegoś, ciężko mi to wytłumaczyć ale rano było ok. Czuje lekkie pieczenie w pochwie i parcie pęcherz, krocze. Czy te zmiany w pochwie mogą być wynikiem infekcji? Nie wiem czy powinnam się martwić. Wizytę mam w czwartek. Czekać?
 
Nie czekać! Jak infekcja się rozwinie to do czwartku będziesz po ścianach chyba chodzić z bólu :O Najlepiej pójść do lekarza, powinien przyjąć bez kolejki jak wytłumaczysz jaka sytuacja i coś przepisze bezpiecznego dla ciąży :)
 
Witam dziewczyny! Ja zaczęłam świrować znów. 4 lata temu poroniłam. Teraz jestem na początku 12 tygodnia. W 9 tyg zaczęłam plamić mniej więcej w czasie spodziewanej miesiączki, po tyg plamienie ustąpiło. Na wszelki wypadek lekarz zalecił przyjmować luteinę dopochwowo i tak sobie przyjmuje.
Dziś odebrałam wyniki badań i niestety mam liczne bakterie w moczu. Nie miałam żadnych niepokojących objawów ale dziś wieczorem podczas aplikacji luteiny zauważyłam że "tam" jest inaczej. Jakby krócej, jakby więcej tam było czegoś, ciężko mi to wytłumaczyć ale rano było ok. Czuje lekkie pieczenie w pochwie i parcie pęcherz, krocze. Czy te zmiany w pochwie mogą być wynikiem infekcji? Nie wiem czy powinnam się martwić. Wizytę mam w czwartek. Czekać?
Ja tak samo jak ty brałam na początku ciąży Luteine że względu na plamienia ale nic się nie działo. Teraz znowu ja biorę od 25 tc i też mnie tak szczypało przy podawaniu. Lekarz zrobił posiew i okazało się że mam bakterie e coli. Dostałam antybiotyk i przeszło. Jak bardzo się martwisz to idź wcześniej do lekarza jak masz taką możliwość.
 
Powinnaś najpierw zrobić ppsiew moczu aby dobrać antybiotyk. Ale często same bakterie w moczu przy bardzo dobrych innych wynikach moczu nie świadczą o infekcji a to tym, że próbka była źle pobrana. Masz zwiększone leukocyty, białko?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki dzień dobry :) kończymy dzisiaj 35 tygodni i dzisiaj idę na wizytę. Dostanę skierowanie na zdjęcie szwu. Mój lekarz idzie na urlop za tydzień i martwi się co będzie jak jego nie będzie :biggrin2:
 
Do góry