reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Powinnaś najpierw zrobić ppsiew moczu aby dobrać antybiotyk. Ale często same bakterie w moczu przy bardzo dobrych innych wynikach moczu nie świadczą o infekcji a to tym, że próbka była źle pobrana. Masz zwiększone leukocyty, białko?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam podwyższone leukocyty, białka nie. Dzwoniłam do lekarza, kazał wykupić Keflex i przyjmować a w czwartek pojawić się na wizycie.
 
reklama
Witajcie. Jazka ale wytrzymałas! to w szpitalu się zdziwią jak Cię zobaczą:)
Ja po luteinie na samym początku też dostałam infekcji i teraz biorę tylko ta pod język.
Powiem Wam że tak już się pewnie poczułam że taka duża ciąża i wszystko ok że aż przesadzilam:/ a to gdzieś pojechałam a to grill itp za dużo na raz. I teraz tak mnie boli jak wstaje że zgięta w pół chodzę. Po chwili przechodzi ale zmiana pozycji to koszmar. To dzidzia tak nisko bardzo jest i na coś mi uciska.w poprzednich ciazach nie było czegoś takiego. Tak się wystraszyłam że już prawie całą wyprawke zamówiłam żeby była w razie czego.
 
Ja jak zaczęłam brać luteinę to tez pojawiło się parcie na pęcherz i szczypanie podczas robienia siusiu. Ale zaczęłam brać Prouro, dużo pic i minęło. W ciąży zalecają brać Prouro (żurawina i wit. C) profilaktycznie.
 
Ja jak zaczęłam brać luteinę to tez pojawiło się parcie na pęcherz i szczypanie podczas robienia siusiu. Ale zaczęłam brać Prouro, dużo pic i minęło. W ciąży zalecają brać Prouro (żurawina i wit. C) profilaktycznie.
Zaraz po pracy pędzę do apteki. Ogólnie ostatnio dość mało piłam, wiadomo macica uciska na pęcherz, sika się częściej a po trochu to ryzyko infekcji spore. Tym bardziej jak się mało pije.
 
Witam dziewczyny.Ja dzisiaj byłam ma badaniu szyjki i niestety znowu się skróciła pomimo leżenia na 22mm,jeśli dojdzie do 1,5cm to maja założyć szew a niby wczesniej mi lekarz mówił ze w ciąży bliźniaczej nie zakładają szwu.Czy którąś z was była z bliźniakami i miała zakładany szew?Ja dopiero mam 20 tydz.i strasznie się martwie tym bardziej ze w tamtym roku miałam wysokie poronienie
 
No to już po. Wody na granicy normy i niestety po weekendzie szpital. Stwierdził że jak wszystko będzie w porządku to 1 noc na obserwacji. Ale przynajmniej dziecko sporo urosło. Waży 2117 g więc chociaż tutaj ok.
 
reklama
Sama się uspokoisz w szpitalu. Sprawdza przynajmniej wszystko dokładnie. Super, że maluszek urósł [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry