reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja dopiero w sobotę dowiem się co i jak z moja szyjka ...

hchylhb820bsn4sa.png
 
A ja mam skończone 34 tc i trochę mi lżej. Ostatanie dni spędzam
Na przygotowaniach wyprawki wiec sie nie oszczędzam ale
Na razie nic mnie nie boli . Nie dźwigam jednak dużo chodzę ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Izuskam ja za tydzień zacznę 34 tc i też wtedy chyba trochę odetchnę ... Też powoli kończę wyprawkę ale ja wszystko przez internet zamawiam ... Dziś przyszla paczka z apteki i mam zamiar spakować torbę :D

hchylhb820bsn4sa.png
 
Fajnie macie
U mnie dziś skończony dopiero 31 tydzień. Dla małego mam już wszystko poprane, jeszcze troszkę do prasowania zostało. W tym tygodniu złoże też zamówienie z apteki.
Na razie powtarzam do synusia, że jeszcze 6 tygodni musi w brzuszku posiedzieć.


Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na koniec każdego dnia jestem cała w skowronkach że udało mi się kolejny dzień w dwupaku wytrzymać :) . Ale jak myślę że za 4 tygodnie już właściwie mogę rodzić to jakaś taka rozdygotana się czuje

hchylhb820bsn4sa.png
 
reklama
Fajnie macie dziewczyny :) ja dopiero zaczynam 23tc ... a gdzie tu chociaz do 36tc.. ja wizytę mam za 10dni , czekam z niecierpliwością
 
Do góry