reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nina,
Jaki on już duży jest:) serio, bardzo się zmienił:) fajniutki mały facecik :D

A ja niby już w ten poniedziałek poznam mieszkankę swojego brzucha...chyba, ze cos sie zmieni i mi przełożą cesarke. Takie przypadki się tu zdarzają niestety.
W każdym razie i ciesze sie i boje się baaaardzo;)
Aga bedzie dobrze. Marudź im ile wlezie i moze ich przekonasz. Ale z drugiej strony jak już termin wpisany w kartę to pewnie beda sie tego trzymac. Jesteś pod dobra opieka wiec musi byc dobrze. Po trudnej ciazy nalezy ci sie nagroda na final.
A Bartus juz rzeczywiscie spory jest. Wczoraj skonczyl 7 tygodni, chociaz korygowanego ma dopiero tydzien a wazy 4200 wiec jak na wczesniaka to jest co dzwigac;-)
 
reklama
Madzien trzyymam kciuki.... Jednak udało Ci się przede mną [emoji6].
Aga bedzie dobrze. Juz jestes na prostek i bedziesz tulic za kilka dni corunie.
Nina super mężczyzna bedzie rósł. Jaki dyskretny zalotny usmieszek [emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Dziewczyny ja dzis przesrana noc.....taki bol glowy ze ledwo przeszedl.
Ale to chyba schodzil ze mnie wczorajszy stresik. Mala daje czadu, obniżyła się czuje ją nisko i co chwila po nerwach od prawej nogi dostaje. Maz wraca z pracy i zaczynamy przyspieszac wszystko..... Piłka sprzatanie wieczorem kapiel i przytulanko

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
A ja dla odmiany dziś się wyspałam :errr: chyba pierwszy raz odkąd tu jestem...może przez stres.
Dziś na obchodzie pan dr filozoficznie stwierdził, ze powoli podchodzę do lądowania i w poniedziałek ląduje.... i ze dziś do mnie przyjdą z papierami, zgodami do podpisu. Wiec chyba klamka zapadła :)
 
Aga super wieści. I nie martw się bo jesteś pod dobra opieką. [emoji3]
Marcysia przyjdzie taki moment, że się wszystko ułoży i będziesz mieć troche czasu dla siebie. Wykorzystuj tez do pomocy kogo sie da [emoji12]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Gorzej jak zostaje tylko mąż który jest ciągle zmęczony :biggrin2: bo to przecież on rodził i musi wstawać w nocy
 
Dziewczyny mnie mój teść zawsze "pocieszał" że dziecko jak skończy 3 miesiące to wszystko robi się latwiejsze i że zaczyna powoli normalnie spać, a jak nie po 3 miesiącach to po pół roku, a jak nie po pół roku to po roku już na pewno będzie super :D
 
reklama
Podpisałam zgodę na cesarke. Pogadałam z lekarzem. Jeszcze w niedziele pewnie rozmowa z anestezjologiem. No i dostanę druga dawkę sterydow w weekend.
Wiec już naprawdę niedługo skonczy się moja ciążowa męka:).
A dzisiejszy dzień strasznie się wlecze. Pewnie zblizajacy się długi weekend będzie baaaardzooo dluuuuugi dla mnie. A w niedziele będę mieć stan przedzawałowy ...
 
Do góry