reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych, które mają założony pesser... czy mozna jeździć samochodem jako pasażer?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne że tak, przecież jakoś np. do lekarza musisz się dostać :p z passerem tylko seks jest niewskazany ( w każdej formie :p), no i nadmierny wysiłek fizyczny :)
 
Urodzilam o 11.35 kacperek wazy 3230 g . Jest kochany. [emoji7][emoji7][emoji7]
Doczekałaś się i jednak urodziłas pierwsza. To teraz moja kolej [emoji13]. Małe slicznosci

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Hej laski. Nie chce zapeszac ale....Moze jednak ten weekend bedzie owocny dla naszej rodzinki... Zaczyna sie powtórka sprzed 8 lat. Jedyna roznica taka ze dzis mamy zaproszenie do tesciowdj na obiad i nie wiem czy jechac bo to 20 min drogi w strone Warszawy a jak sie zacznie to lacznie ok 30 min do szpitala bedzie.... Od ok 4 nie spalam z powodu boli ok 1-1,5 h i teraz mnie obudziły. Hmmmmm..... A przepowiadających nie miałam.... Czekamy.... Mąż jeszcze śpi obok i nic nie wie, syn wstał ale wziął się za odrabianie lekcji... [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji110]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Kindziorek
A widzisz, może jednak ty będziesz przede mną:laugh2: może lepiej siedź dziscw domu i grzecznie czekaj na rozwój sytuacji:)

Ja tez miałam dziś fatalna noc, nie spałam id 2 do jakiejś 5... potem z godzinę pospalam i weszła sprzątaczka :dry:
Cudowny dzień mnie czeka, już jestem nieprzytomna...
 
reklama
Cześć dziewczyny to znowu ja z pytanie . Nie chce wam sie tak wtrącać na stałe ale wczoraj byłam u gina i mówił ze wszystko
Okej . Mam szyjkę krótsza 1.5 rozwarcie 1,5 zewnętrzne ale reszta pozamykana i twarda i mam normalnie żyć . I mam pytanie do was .... czasami boli mnie brzuch jak na okres - lekko tak ze moge spać bez problemu . Zazwyczaj jest to w nocy i jak mam wzdęcia . Rano sie wypróżnić i przechodzi ale czasami w ciagu dni mnie tak kręci . Czy ten ból moze byc taki sama
Przy okresie oraz przy zapchanych jelitach ? Nigdy noe miałam
Problemu z wypróżnianiem a teraz mam o nie wiem... niestety nic mi nie pomaga bo biorę dużo żelaza i jest coraz gorzej . Czy macie jakieś sposoby na to ? Lekarza nie zapytałam
Bo jestem super jak zwykle i w gabinecie zawsze mam ambe i nic nie pamietam i mowię se wszystko dobrze . Trochę sie wystraszyłam ze to moze skurcze jednak ale wtedy mo brzuch nie twardnieje ... czy skurcze to ból plus twardnienia czy czasami sam ból ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry