reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja dawno po wizycie ale miałam gości w tym szkraba 5 m-cy [emoji4].
Z dobrych wiesci jest to że pessar trzyma.
Z tych gorszych- szyjka 20 mm i rozwarcie sie zrobiło w przeciagu 3ch tygodni. Nie wiem jak duże. Mała znów napiera na szyjkę. No i juz regularnie 3-4 nospy dziennie niezaleznie czy czuje twardnienie, skurcze czy nie. Zapowiedzial że pessar zdejmie jak skończę 38 tyg. Nie wcześniej.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się i ja :)
za oknem znowu paskudnie...dobija mnie to:(
Ja dziś słaba noc znowu miałam, co chwila pobudka bo niewygodnie, bo siku, bo durny sen...może w dzień odespue.

Agata,
skoro nic specjalnego sie nie dzieje to pewnie cie wypuszcza z tego szpitala jeszcze...no chyba, ze jednak rozwarcie się zwiększa.
A jak ogólnie w szpitalu się czujesz?
Masz jakies współtowarzyszki w pokoju?
Jeszcze co do współtowarzyszek to za każdym razem ląduję na 7 osobowej sali. I prawie zawsze jest pełna. Tym razem było ok bo telewizor nie dudnił cały dzień ale za to znowu była ekipa która skakała na papierosa. Osłabia mnie to.. leżą kobiety na patologii ciąży i nie widzą związku ze szkodliwością palenia... Już kiedyś poruszałysmy ten temat tutaj. Byłam w sumie tylko dobę tym razem więc nie zdążyłam się zdolować :)
A dzisiaj wzięłam porządny prysznic po powrocie do domu. Wypiłam kawę ze swojego ekspresu. Ubralam się i wyszłam z dziećmi na ogród i pochodziłam trochę. Musze się powoli rozruszać ale powiem Wam że łatwo nie jest i wszystko mnie tam na dole boli plus plecy i brzuch i stopy mi zaczęły puchnąć. Przytyłam 12 kg.
 
reklama
Do góry