reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Madzien ja miałam bardzo mały brzuch jak szłam do porodu, aż położne dwa razy pytały. Oczywiście pół ciąży sobie wracałam różne rzeczy.
Miałam drzemke z córką. I głupie sny. Gdzieś w Argetynie na wycieczce byłam, później urodziłam wcześniaka i to nie jednego a troje. I mówię Łukasz sie ucieszy, bo chcieliśmy więcej dzieci, ale ja więcej się na ciąże nie pisze.
 
reklama
Dziewczyny. Jak myślicie. Przepisał mi dzisiaj lekarz który mnie wypisywać luteine. Szyjke badał mam twarda i długą. Czy jest więc potrzeba brać te luteine? Mój prowadzący nic nie mówił o luteinie, nigdy mi jej nie wypisywal
 
Dziewczyny. Jak myślicie. Przepisał mi dzisiaj lekarz który mnie wypisywać luteine. Szyjke badał mam twarda i długą. Czy jest więc potrzeba brać te luteine? Mój prowadzący nic nie mówił o luteinie, nigdy mi jej nie wypisywal
Luteina to progesteron, hormon, ktory w ciazy jest po prostu niezbedny i nie tylko o szyjke sie troszczy ;-) ja bralam we wszystkich ciazach. W drugiej od poczatku mialam niski poziom progesteronu i przez to plamienia. Na pewno nie zaszkodzi.

Link do: Luteina (progesteron): hormon ważny w ciąży. Jaką funkcję pełni luteina?


3jvzk6nlz1lskrlv.png


klz9iei3ix58gyxt.png


oar8ugpjd5lso2is.png
 
Kobietki jestem mega szczesliwa. W prawdzie lekarz chcial mnie wyslac na obserwacje do szpitala bo brzuch twardy . Najwazniejsze ze wód mam pełno nawet bie mierzyl bo tyle ich jest ze sie smial ze nie ma po co . Jutro ide na ktg zobaczymy jakie te skurcze sa . Ale najwazniejsza wiadmosc . Moja szyjka ma 27 mm !!!!! Jestem mega szczesliwa. Teraz czuje ze dam rade !!!!!
 
reklama
Do góry