reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam teraz 25 tc +3 dni.

3jvzk6nlz1lskrlv.png


klz9iei3ix58gyxt.png


oar8ugpjd5lso2is.png
No to jeszcze trochę przed Tobą. Ale na szczęście już z górki. Ja jak zaczynalam leżeć to mówiłam jak ja to wytrzymam. A 6tydzień już leci i jakoś da się do tego przyzwyczaić :-)
 
reklama
Marcysia
Ale jak ro na usg szpitalnym nic nie widac, to co oni maja za sprzęt? No i jak twój lekarz sobie to wyobraża... bo zakładając ze będziesz tam lezec już na obserwacji powiedzmy od 32 tc to niby jak oni będą ci to monitorować bez usg?
Na tym usg w naszym szpitalu tez szału nie ma ale cos tam jednak widać. Nie No niemożliwe, chyba w twoim szpitalu tez musi byc chociaż jedno dobre usg...No bo rozumiem, ze może nie każdy oddział ma:)

A powiedz tak ogólnie, strasznie było czy do zniesienia? Dasz rade tam w razie czego dluzej lezec?
 
Masakra. Czekam u lekarza i wkurzam sie bo nikt mi nie wierzy ze jestem w 8 msc ciazy . Mowia ze mam maly brzuch a ja sie tak martwię. Boje sie ze wod mam malo i wgl . Umre na tej poczekalni ze stresu .
 
reklama
Marcysia
Ale jak ro na usg szpitalnym nic nie widac, to co oni maja za sprzęt? No i jak twój lekarz sobie to wyobraża... bo zakładając ze będziesz tam lezec już na obserwacji powiedzmy od 32 tc to niby jak oni będą ci to monitorować bez usg?
Na tym usg w naszym szpitalu tez szału nie ma ale cos tam jednak widać. Nie No niemożliwe, chyba w twoim szpitalu tez musi byc chociaż jedno dobre usg...No bo rozumiem, ze może nie każdy oddział ma:)

A powiedz tak ogólnie, strasznie było czy do zniesienia? Dasz rade tam w razie czego dluzej lezec?
Było do zniesienia. A przypuszczam że jak pójdę lezec w tym szpitalu, to będą mnie tylko obserwować i wielkość dziecka i jak przyjdzie bezpieczny termin to mnie rozwiążą. Sprzęt maja beznadziejny
 
Do góry