reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Madzien super, mamy taką samą dł. :-)

Trochę spakowałam torbę i tak codziennie coś tam będę robić. Do końca tygodnia wszystko już przyjdzie mi do domu z zamówionych rzeczy. Szybkie pranie, wyparzenie butelki, smoczka i moje ciuchy :-)
Chciałabym bardzo wytrwać do 40tyg., ale sytuacja z Nina pokazuje, że wszystko się może zdarzyć. Modlę się o to codziennie.
Wyjelam wkładke z majtek, żeby zobaczyć czy coś się dzieje z wodami plodowymi i sucho. To chyba ok :-)

Dziewczyny ile szt. majtek poporodowych bierzecie do szpitala?
 
Nina, ale wiadomość :)
Przede wszystkim gratuluje bardzo bardzo!!!
Mam nadzieje, ze wszystko z małym dobrze, bo wymiary na naprawdę super jak na ten wiek ciąży:) Jeszcze raz gratuluje, a ty pisz jak będziesz mogła i zdawaj relacje jak malutki się czuje:)
 
reklama
Justyna. Co do majtek ja mam na każdy dzien jedna parę. Choc jak się pobudza czy zniszczą warto mieć troszkę więcej. Ja kupuje jeszcze nakładki na sedes, spray do dezynfekcji. Bo teraz tego nie mialam, a brakowało mi tego
 
Do góry