reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Marcysia, jakbym o sobie czytała :)
Czasem mam zryw, ze będę o siebie dbać i kupuje jakiś balsam na cellulit, zwykle po kilku dniach zapominam o jego istnieniu;) a ile suplementów wywalilam to nie zliczę... to samo z ćwiczeniem, czasem przez kilka dni ćwiczę np. z chodakowska i mi zapał mija ;) zakupiłam tez buty do biegania i od dawna stoją w szafie... chyba jestem skazana na cellulit:szok:
 
Lekarka tez mi powiedziala, ze to nie przez tarczyce mialam wyzsze cisnienie. Ogolnie to wszystko w porzadku. Mam brac leki do porodu, a potem po miesiacu przyjsc na kontrole. Mam nadzieje, ze choroba po ciazy minie, ale tego sie nie da przewidziec.
Mialam tez zmierzone cisnienie i wyszlo 120/80 :)
Moze przez ta pogode przez ostatnie 2 dni mialam wyzsze
 
Ja mam zamiar duuuuużo spacerować i wrócić na zumbe bo to był taki czas dla mnie i lubiłam bardzo te zajęcia. Na prawdę nie mam pojęcia jak zrezygnować ze slodyczy i chyba nawet nie mam zamiaru. Zobaczymy jak to będzie.
Fajnie @Justyna_maj2017 ze wszystko w porządku.
@Justyna33.84 o proszku żadnym nie słyszałam. Wiem tylko, że luteina utwardza szyjkę.
 
reklama
Dziewczyny ja jestem już po tej drugiej konsultacji i rzeczywiscie mam dzieciaka o ponad dwa tygodnie większego;-) ale mieści sie w siatkach, co prawda jest troszke bardziej w strone górnej granicy ale jest ok. Powiedział ze lepiej ze wiekszy niz bylby za maly. No i przy okazji tez pytal jak bym chciala rodzic i kolejny lekarz ktory twierdzi ze trzeba poczekać jak sytuacja sie rozwinie bo nie wiadomo jak w moim przypadku z czynnoscia skurczowa macicy. I co mnie troszke zmartwiło ze glowka jest bardzo nisko. W sumie to od poczatku jest nisko. Mam nadzieje że nie za nisko i ze wytrzyma te kilka tygodni... A wy macie dobrze, takie slodkosci wam dostarczaja;-)
 
Do góry