reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nina, to bardzo dobrze, ze duży :) nawet jakby chciał trochę wcześniej wyjść to będzie miał trochę wagi w zapasie :)
A to może być tak, ze przy twojej macicy nie będzie skurczów porodowych?
 
reklama
Aga podobno skurcze moga byc ale niewystarczajace zeby wypchnac dziecko bo mam dwie niezalezne polowki i nie wiadomo czy obydwie beda sie kurczyc razem... Wiec moze nie bedzie wyjscia i konieczne bedzie cc... Ale to jeszcze jest czas zeby o tym myslec. Teraz cel wyznaczony do 36tc. Kolejne potwierdzenie że chłopak: widzicie jak jajka wisza?:p lekarz z poczuciem humoru:p
A cos nam sie dzisiaj @Kathleen006 wcale nie odzywa... Ciekawe co u niej slychac?
 
Marcysia masz rację Kathleen się nie odzywa, może urodziła?
Mi dziś lekarz też powiedział, że lepiej większy niż mały synek. Nina ma jeszcze większego niż ja, ale margies błędu musimy brać pd uwagę.
Ja uwielbiam biegac. Nie wedziaam, ze jestem w ciazy i do 6 tyg.biegalam. Meza zarazilam, ale zapal mu cos opadl odkad jestem w ciazy. Ja w ciazy cw.regularnie do ponad 20tyg.ale potem z szyjka stalo sie co sie stalo i juz leze. cw.byly rozciagajace nie wysilkowe i bardzo dobrze sie po nich czulam.
Ja Chodakowska tez mam, ale strasznie mnie ona irytuje.
Zamierzam tez wocic do cw po pologu. Zumbe tez uwielbiam i bieganie oczywiscie.
Niestety lekki cellulit na udach mialam i ja. Przy biodrach dostrzegłam wczoraj. Na szczescie cellulit szbko mozna usunac, a rozstepow nie.

Kolezanka polozna mnie pocieszyla, ze do 38tyg.nawet lutine mozna brac. Ona miala szyjke o dl.0,5cm i rozwarcie 4 cm i wytrzymala w takim stanie ponad 2 m-ce nie lezac, bo 2,5etnia corka byla w domu pod jej opieka. Wiadomo kazda kobitka inna, ale wierze ze i ja otrzymam 40tyg. jeszcze tylko 7tyg.2dni
 
No to same dobre wiesci. Co do cwiczen to probowalam roznych i mi podpasowala Paula Piotrzkowska. Co do masażu to często męża zatrudnialam-robila sie zatem z tego gra wstepna [emoji3]. Agata takie smaka mi narobilas tym mleczkiem ze bedac na zakupach stanelam przes regalem i chyba z 5 min szukalam ale niestety brak [emoji22]. Ale jutro za to puszke mleka kondensowanego bo to jest te samo (zwykle mleczko bo za karmelowym nie przepadam). Na dluzej starczy [emoji6]. A Kathleen milczy a Agula to zajeta Tymkiem a pewnie w międzyczasie dochodzi do siebie jeszcze.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry