reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Moj to dzisiaj sie jajcami chwalil przede wszystkim:D ale lekarz tez mu twarzyczke zlapal i pokazal usta bo sprawdzal czy rozszczepow nie ma i poczekal chwile sprawdzic jak przelyka no i bylo widac jak sie napil;-) niestety zdjęć nie mam zadnych poza wydrukiem tych wszystkich pomiarow bo sie zlosnik nie chciał do zdjecia ustawic;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem nowa oczekuje swojego pierwszego dzidziusia :) trafiłam tutaj przez poszukiwania szyjkowe, jestem w 26 tygodniu ciąży od 24 zaczela skracac mi sie szyjka wyjsciowo 33mm w 24 tygodniu 25 a aktualnie na dzien dzisiejszy 23 mm :( mialam robiony posiew wyszedl grzybek i bakteria biore czopki dodatkowo nospa i magnez nakaz lezenia i czekamy do przyszlego czwartku na kontrole zobaczymy co dalej. Bardzo się martwie odliczam każdy dzień i drżę czy donosze ciąże :(
 
Cześć dziewczyny jestem nowa oczekuje swojego pierwszego dzidziusia :) trafiłam tutaj przez poszukiwania szyjkowe, jestem w 26 tygodniu ciąży od 24 zaczela skracac mi sie szyjka wyjsciowo 33mm w 24 tygodniu 25 a aktualnie na dzien dzisiejszy 23 mm :( mialam robiony posiew wyszedl grzybek i bakteria biore czopki dodatkowo nospa i magnez nakaz lezenia i czekamy do przyszlego czwartku na kontrole zobaczymy co dalej. Bardzo się martwie odliczam każdy dzień i drżę czy donosze ciąże :(
Hej Debka921, to dobrze trafilas-witamy na forum . Kazda z nas ma jakis problem z szyjka. Nie martw sie na zapas. Moze luteine tez dostaniesz. Ostatecznie zaloza Tobie pessar lub szew. A szyjke masz twarda?
Ja leze od 28tyg.jutro zaczynam 5tydz.lezenia.
Glowa do gory i wszystko bedzie ok!
 
Witam się z rana. Słaba noc u mnie, jakiś nie mogłam spać. Pogoda tez do d....
Zaraz jadę zrobic badania (krew, mocz) denerwuje mnie to już, ze co miesiąc muszę je robić.
No ale nowy dzień się zaczął, jutro mam usg, potem swieta i po nich czekam już na długi weekend majowy:) nie żebym miała gdzies wyjeżdżać, po prostu po nim, dokładnie 10 maja stuknie mi 32 tc:)
A jak wam się spało?
 
reklama
Czesc Dziewczynki, dzis wstawalam do wc 2 razy. Probowalam spac z lekko podniesionymi nogami i wytrzymalam ok.2godz. Z poduszka pod tylkiem leze praktycznie non stop. Dzis znow jakies glupoty mi sie snily, ale przez te wczorajsza nerwowke padlam po 22.
Pogoda do bani u mnie. Maz wczoraj 2dzien palil w kominku wieczorem. Ale bylo cieplutko i przyjemnie i pewnie tez dlatego padlam wczesniej. Dzis maz w domu i bedzie ogarnial wszystko i pomagal mi upiec ciasta juz mamy plan jak to zrobic. Zobacz w praktyce jak nam to wyjdzie, 3majcie kciuki prosze ☺
Milego i radosnego dnia.
 
Do góry