reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja właśnie taki mam. Jeśli jest cały sprawny to za 300 zł się opłaca. Ma na prawdę dobry zasięg i używaliśmy go cały czas. Szczególnie jak mały przycinał drzemki na ogrodzie.
 
Dziewczyny. Wiecie jakiego mam pecha. Właśnie kobieta napisała że go oglądała i jej spadł i nie chce się włączyć :/ ma go spróbować uruchomić za jakiś czas a jeśli się nie uda to oferta nieaktualna :(...
Aga. No właśnie taki miała jak z linku
 
Nie wiem lekarz powiedział ze jest zamknięta
Helenka to super, że zamknięta. Dla przykładu moja miała 19 mm w 22tc. I była miękka. Więc założyli mi szew. A teraz ma niecały cm i rozwarcie na półtora (35tc). Jeśli mocno się niepokoi umów się na wizytę do innego lekarza żeby wyraził swoją opinię.
 
Dziewczyny :D
 

Załączniki

  • 20170413_145136.jpg
    20170413_145136.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Do góry