reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
@inis pobieraja mi tak czesto, bo u mnie ciaza wywolala chorobe Hashimoto i jestem pod stala kontrola endokrynologa. Mam co 2 tygodnie wizyte i zawsze przed musze zrobic morfologie i badanie poziomu hormonow z tarczycy.
 
Hej hej u mnie też piękne słonko od rana ale coś mnie gardło boli. Sypnijcie jakimiś sposobami na przeziębienie. Wodę z miodem i cytryna juz wypiłam.
Śniło mi się dzisiaj, że rodziłam czteroletni ego murzynka i namawiałam go żeby spróbował pociągnąć mleko z cycka a później pytalam czy dobre. I tylko raz w nocy wstawałam do WC co jest strasznie dziwne i ogólnie brzusio spokojny na razie.
@Kathleen006 bardzo bardzo współczuję i nóg i leżenia plackiem i szpitala. Jesteś dla mnie mega dzielną kobietą!
@inis i @Madzien1234 dajcie znaka jak po wizycie
@Justyna33.84 tyle to moze waga się wahać spokojnie. Poza tym nie ma reguły ja na początku schudłam 2 kg.i w sumie do polowy ciąży rósł mi brzuszek a waga stała w miejscu. A jadłam na prawdę wszystko i dużo. Później w dwa tygodnie przybrała 2 kg i aż się wystraszyłam co będzie ale teraz przybieram ok 1 kg na dwa tygodnie. Na razie niecałe 71 kg. Zaczynalam od 62kg. Mi się waga popsuła wiec się ważę juz tylko na wizytach i w sumie dobrze mi z tym.
 
Madzien no właśnie mój gin też waży za każdym razem, a mnie to wkurza [emoji14] nawet nie można trochę przytyć bez kontroli he he. . W naszym przypadku (lezacych) nie jest trudno przybrać. Ja mam wizyte w środę. Dodatkowo w każdą środę przeskakuje licznik tc. Więc to taki dizien wyjątkowy. Kurcze a niedługo święta i znów obzarstwo. Myslalam ze w tej ciazy nie będzie tak źle z waga, ale jednak nadrabiam do tego co przybrałam w pierwszej
 
Ja sie na poczatku przejmowalam waga. Teraz to mam to w d...
[emoji23][emoji23][emoji23] nic nie moge . Wszystko boli to sie najem chociaz. Schudne po ciazy. Po 1 wrocilam do wagi to po drugiej tym bardziej. Gdyby nie słodycze to bym depresji chyba dostala [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] chodz wiadomo nie zamoerzam sie utuczyc. Tak z glowa sie objadam [emoji23][emoji23]
 
Agata, dobry sen miałaś, rozsmieszylas mnie mocno :laugh2:
Ja od początku ciazy już 10 kg przytyłam, to sporo. Jak patrzę w książeczkę z 1 ciazy to chyba podobnie to wygladadalo... nie chce znowu przytyć 30 kg, staram sie nie jesc słodyczy ale codziennie przegrywam walkę ze sobą:( Ja w święta zostanę sama w domu, tak zdecydowałam, nie będę się nigdzie tłuc, męczą mnie podróże i hałasy, a wiadomo jak to jest w święta jak ludzi więcej...wiec plus jest taki, ze się nie obejm. Chyba, ze mi przywiozą cos dobrego :)
 
Ja tez bez slodyczy ani rusz :D uwielbiam czekolade i nie moge sie bez niej obejsc :D

Ja przytylam w ciazy 14 kg. Najbardziej w drugim trymestrze, bo teraz mi przybywa 0,5 kg na tydzien czasem mniej. Tez nie lubie tego wazenia u ginekologa ;)
 
reklama
Do góry