reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja nie zdążyłam porządnie schudnąć po pierwszej ciąży a tu już druga... A akurat zaczynałam chodzić na fitness [emoji4]

W poprzedniej się pilnowalam z wagą, tzn kontrolowalam i bałam się jak będę wygladac... Teraz mi to koło dupy lata [emoji2] jak urodze zdrowe dziecko to będę się martwić kilogramami [emoji106]
 
reklama
Cześć dziewczyny. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja narazie nie tyje, z małą też przytylam 8 kg. Plus taki że mnie od słodyczy odrzuca.
 
Inis. Ja tez akurat się śmieje z tego. Po pierwszej ciazy szybko zgubiłam nadprogramowe 20 kilo. Kiedyś jak będzie czas to o siebie zadbam i pójdę na siłownię, a na razie dzieci są najważniejsze
 
1491814794-aaaaaa.jpeg
1491814808-aaaaaa.jpeg
1491814815-aaaaaa.jpeg
1491814823-aaaaaa.jpeg

Moje dziecie z dziadkiem w ogrodzie gra w piłkę, a ja leze i twarz opalam :)
Czekam na kuriera. Zamówiłam kerchera do okien. Nie cierpię myc okien. A teraz mam luzik, mąż umyje bo ja nie mogę hi hi
 
Aga, dopiero jak się zazieleni jest pięknie. A ja musiałam położyć się na chwilkę bo przygrAlo mnie za bardzo. Mam chwilę spokoju jak teść weźmie małego. Bo choć to dla mnie dziwne moja teściowa jeszcze ani razu od urodzenia nie wzięła małego na spacer.
 
Marcysia, a proponowałas jej żeby go wzięła? Może nie chce się narzucać. Ale skoro teść go zabiera to i tak super:) możesz odetchnąć trochę i się sobą zająć :)
Moja tesciowa działała do niedawna wręcz odwrotnie, ciagle się narzucała i mnie to wkurzało. Teraz chyba wreszcie zrozumiała, ze ja nie lubie takich akcji.
 
Aga, ja jej wiele razy mówiłam tak trochę w zartach żeby się nie obraziła. Ze "wzięłaby babusia wnusia a ja odpoczne" ale ona się uśmiecha i udaje że nie słyszy. Masakra. Dziwna kobieta. Wśród znajomych rozpowiada jakiego ma wspaniałego wnuczka i co on nie umie. Mowi tak jakby co najmniej pół dnia dziennie z nim spedzala. No ale cóż, jest jaka jest, ja byłam wychowana inaczej. Moja mama jak przyjeżdża to poświęca cały czas dziecku i pomaga nam
 
Marcysia, no niestety rzadko sie zdarza "idealna teściowa" :) ja nie mam ani jednej koleżanki, która by nie narzekała na tesciowa... one chyba z zasady są wkurzające po prostu, tylko każda na swój sposób ;)dobrze, ze chociaż teść ci pomaga:)
A mi się strasznie dziś dzień dłuży...
 
reklama
Aga, mi pomimo dobrego startu też się zaczyna dluzyc. Co do magnezu to miałaś rację. Magne b6 spisywał się lepiej. Ten asmag muszę brać więcej i częściej bo skurcze się odzywaja. :(
 
Do góry