reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aga, dopiero jak się zazieleni jest pięknie. A ja musiałam położyć się na chwilkę bo przygrAlo mnie za bardzo. Mam chwilę spokoju jak teść weźmie małego. Bo choć to dla mnie dziwne moja teściowa jeszcze ani razu od urodzenia nie wzięła małego na spacer.
ja wczoraj jak poleżałam na leżaku to mnie dzisiaj buzia szczypie. trzeba uważać :)
 
reklama
Marcysia, Ja dziś nie wytrzymałam i trochę ogarnęłam syf w mieszkaniu, tak z grubsza. Trochę tylko, bez żadnych ekscesów i to na raty :) i tak się zmęczyłam jakbym pole zaorała, a teraz mnie brzuch trochę boli...jednak lepiej mi jak leżę:( Mi się dłuży ale od rana gapie się w kalendarz i wyznaczam sobie małe cele. Przetrwać święta, potem pod koniec kwietnia mój młody jedzie na zielona szkole na kilka dni wiec to kolejny punkt w czasie, który chce przetrwać (bo będę się na pewno martwić o niego), potem przeżyć majówkę, co tez będzie wyzwaniem bo wszyscy będą milo czas spędzać, a ja nadal w tej samej pozycji .... Potem po 30 tc to już z górki :)
 
Ostatnia edycja:
1491814794-aaaaaa.jpeg
1491814808-aaaaaa.jpeg
1491814815-aaaaaa.jpeg
1491814823-aaaaaa.jpeg

Moje dziecie z dziadkiem w ogrodzie gra w piłkę, a ja leze i twarz opalam :)
Czekam na kuriera. Zamówiłam kerchera do okien. Nie cierpię myc okien. A teraz mam luzik, mąż umyje bo ja nie mogę hi hi
Mam kerchera do okien plus parownica i nobla stworca tego powinien otrzymac!
Dziewczyny ja ani razu nie wymiotowalam i naprawde ostatnio jem wiecej. Kocham slodycze ale ostatnio zdecydowanie lody sa na mojej liscie-reszty raczej unikam bo potem jest problem z 2jka. Jak zjem 1kostke czekolady 90%kakao bo jem tylko gorzka dla Dzidziusia to lepiej to juz mam problem, wiec staram sie jesc ja dzadko. Ja w 32 tyg.jestem i przytylam 7,4kg.
 
A ja dzisiaj nawet nie wiem kiedy czas mi upłynął. Zaprzyjaźniłam się z szydełkiem i tak sobie dziergam. Dzisiaj skończyłam czapeczkę i zamierzam zabrać się za jakiś szaliczek dla siebie. Przynajmniej czas jakoś mi szybciej leci, mam zajęcie;-) ja już sie stresuje środą bo wizyta i USG... Kurcze chciałabym usłyszeć przed swietami jakieś dobre wiadomości...
 
@marcysia_mati piekne widoki :) fajnie, ze tesc Ci pomaga :) chyba faktycznie idealnej tesciowej nie ma. Zawsze musi byc wkurzajaca.

@Justyna33.84 to zalezy ile wazylas przed ciaza i ile masz wzrostu. Mozesz sobie tutaj sprawdzic przyrost wagi Link do: Kalkulator wagi w ciąży - prawidłowa waga w ciąży - Babyonline.pl
Ale i tak waga w ciazy to sprawa indywidualna i najwazniejsze, zeby dzidzius sie dobrze rozwijal

@AgaBabajaga na pewno wytrwasz :) male cele sa najlepsze. Ja sobie wyznaczam cele wizytami u ginekologa :)
 
Justyna. To Ty jesteś waga piorkowa. Ale powiedziałas o lodach i juz mnie ochota nasza :) ale ja mam slaba wolę :/.
Racja pogoda ma się popsuć więc dzisiaj trzeba dzien dobrze wykorzystać
 
reklama
Do góry