reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie boli bardzo dzisiaj spojenie. Masakra sie czuje jakbym caly dzien na koniach jezdzila. Czekam z niecierpliwoscia do wtorku na wizyte u mojej ginekolog, zeby sie dowiedziec czy sie porod juz szykuje czy nie. Wolalabym, zeby jeszcze nie, bo sie bardzo boje :(
 
reklama
Też tak uważam że nogi to przede wszystkim puchną w ciąży. Ja póki co nie mam problemów z opuchlizną i stopy też mam w dawnym rozmiarze:-)) ale kuzynka po ciąży musiała zmienić wszystkie buty z rozm. 35 na 37 bo jej sie stawy na stopach porozchodzily i ma szersze stopy. Śmiałymśmy się ze jeszcze ze jak sie o drugie postara to do pływania juz jej płetwy nie będą potrzebne. Ale jak sie leży to raczej stopy nie powinny sie rozejść.
 
Ja potwierdzam, ze w ciazy rosną stopy. Przed pierwsza ciąża miałam rozmiar 36, a po ciazy 37. Aż się boje co teraz będzie;) ja miałam strasznie spuchnięte stopy ale dopiero po cesarce, po kroplówkach.
Teraz póki co stopy w dawnym rozmiarze, nic mi nie spuchło, co najwyżej obrosłam tłuszczem trochę na udach;) i mam gigantyczny brzuch. Ale ja jestem niska wiec brzuch się nie rozciąga wzdłuż tylko wyłazi do przodu;) dziś patrzyłam na niego w lustrze i się zastanawiałam ile on jeszcze urośnie, mam nadzieje ze już nie za dużo... choć od kilku dni znowu bez sensu wyciągam słodycze wiec gdzies mi się to na pewno odłoży ;)
 
@Kathleen006 to siostra z mamą Ci tak nagadały ? Dobrze zrozumiałam ? Przecież Ty bidulko cały czas leżysz i jesteś na lekach i jesteś przede wszystkim w ciąży! A po niej będziesz jeszcze piękniejsza i kobieca ☺
 
Agata, dzisiaj mam 36 i 3 dni, takze 9 miesiac sie juz zaczal.

Zaczynam odczuwac to co Agulaa przed porodem. Wszystko mnie boli i nie umiem sobie pozycji znalezc.
 
@Kathleen006 to siostra z mamą Ci tak nagadały ? Dobrze zrozumiałam ? Przecież Ty bidulko cały czas leżysz i jesteś na lekach i jesteś przede wszystkim w ciąży! A po niej będziesz jeszcze piękniejsza i kobieca [emoji5]

Ale mam tak nieprzeciętnie grube nogi i do tego fioletowe od rozsteow mówię Ci masakra ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry