reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Kathleen006 oj to Ci wspolczuje :( pewnie u Ciebie objawy sie nasilaja jak tak dlugo juz lezysz plackiem. Tak jak kiedys pisalam to powtorze: jestes wielka i Cie podziwiam! Ja bym chyba nie wytrzymala

Oj tam powiem Ci ze się tego nie pamieta ale marze by się w 36 rozpakować ,.. i ani dnia dłużej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :) na Slasku tez pieknie slonko swieci :)

Wybieram sie zaraz na pobranie krwi. Mam wrazenie, ze powinnam zostac honorowym krwiodawca, bo tyle mi tej krwi juz pobrali. Co 2 tygodnie badanie ;)
 
I ja was witam, też ze słonkiem dzisiaj;) u mnie nocka bez większych problemów nawet udało mi się prawie całą przespać. W tym tygodniu czekam jeszcze na dwie przesyłki- jedna z apteki a druga z ciuszkami. I tak myślę że już wszystko popiorę i będę mieć już spokój.
Kurcze mowiłam o tym lekarzowi ale stwierdził że w moim przypadku to możliwe, ale po nocy mam dość napięty brzuch. Nie tak twardy jak przy skurczu ale napiety. Jak wstanę na chwilkę i znow sie poloze to robi sie miękki. Chyba już nawet organizm sie buntuje na to lezenie...
 
Ja dzisiaj tez wizyta o 16 [emoji4]
Pamiętam [emoji4]
Ja mam na 20 ale pewnie wejde po 21 więc będę już padnięta. No i potem prawie godzina w aucie, żeby wrócić - już mi się chce spać na samą myśl [emoji6]

Justyna - to często masz badania, u nas robią co 6 tygodni. Co druga wizyta jest z wynikami.
 
Dzien dobry, Warszawka i okolice witamy sie z pieknym slonkiem. Oj dzis lezak grany. Zamowilam wczoraj na allegro legginsy i mam nadzieje, ze przed swietami dojda, bo jak nieto Huston we have a problem-big problem :-D
Noc spokojna o 5.09 grane bylo wc i potem chwila rozciagania w brzuszku ale usnelam mimo to.
Dziewczynki schudlam 0,2kg i juz sie zaczynam martwic. Naprawde jem wiecej niz do tej pory a tu prosze. Gdybym nie byla w ciazy to pewnie bylam szczesliwa bo mam swira na pkt swojej wagi, ale nie teraz. Czy to normalne ze moglam schudnac?
Kathleen ja Ciebie tez podziwiam-jestes mega wielka!
 
Dzien dobry, Warszawka i okolice witamy sie z pieknym slonkiem. Oj dzis lezak grany. Zamowilam wczoraj na allegro legginsy i mam nadzieje, ze przed swietami dojda, bo jak nieto Huston we have a problem-big problem :-D
Noc spokojna o 5.09 grane bylo wc i potem chwila rozciagania w brzuszku ale usnelam mimo to.
Dziewczynki schudlam 0,2kg i juz sie zaczynam martwic. Naprawde jem wiecej niz do tej pory a tu prosze. Gdybym nie byla w ciazy to pewnie bylam szczesliwa bo mam swira na pkt swojej wagi, ale nie teraz. Czy to normalne ze moglam schudnac?
Kathleen ja Ciebie tez podziwiam-jestes mega wielka!
Oczywiscie ze mozesz chudnac. Zalezy duzo od wagi startowej. Ile masz wzrostu i ile kg ? I jak do tej pory wyglada waga w ciazy ?
 
Witam i ja ze słonecznej Warszawy :) Kolejny tydzień rozpoczęty :) Moja noc całkiem znośna, bez skurczy.
Ja mam badania krwi co miesiąc, zawsze przed wizyta, a wizyty tez co miesiąc (te z pakietu). Teraz idę w ten piątek. Mam już rękę jak narkoman bo tylko z jednej mi pobierają zawsze, na drugiej nie mam żył odpowiednich.

Inis, Madzien, trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty! Dajcie znać jak było.
 
reklama
Do góry