reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Masz rację co do tych popularnych kosmetyków. Moja koleżanka sprzedaje kosmetyki naturalne i bardzo zwraca uwagę na skład kosmetyków w ogóle. Ja mam zamiar używać jak najmniej przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące ale zobaczymy jak będzie.

Ja tez nie planuje używać kosmetyków szczerze to do kąpieli to myślałam o oleju kokosowym ponoć super jest dla niemowlaków - znajoma próbowała i poleca.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bede uzywac emolium emulsjie do kapieli i emulsje do ciala . Jest super . W szczegolnosci na lato jak np mogą robic się potowki . Cena ok 80 zl za zestaw po 400ml . Starcza na pare miesiecy . Emulsja szybko sie wchlania. Nie zapycha skory dziecka . Nawilza . Polecam super.
 
Ja bede uzywac emolium emulsjie do kapieli i emulsje do ciala . Jest super . W szczegolnosci na lato jak np mogą robic się potowki . Cena ok 80 zl za zestaw po 400ml . Starcza na pare miesiecy . Emulsja szybko sie wchlania. Nie zapycha skory dziecka . Nawilza . Polecam super.
Ja tez kupilam zestaw z emolium i nawet sie zalapalam na krem na odparzenia gratis :)
 
Co położna, lekarz pediatra to różne opinie. W szkole rodzenia 1na kazała używać szarego mydła, inna emolieny, a lekarz powiedział, żeby nie przesadzac, bo jak będziemy tak dmuchać i chuchac tp na pewno będzie dziecko miało uczulenia. Szczerze tp jestem głupia i nie wiem. Z wieloma siostrami, koleżankami, które są matkami też o tym rozmawiałam i prze różne opinie.

Jestem tak pokonana, że boli mnie cały brzuch, krocze. Już nie wiem czy boli mnie od kopnięc czy znów jakieś skurcze?
 
Właśnie były u mnie siostry i mama i co ?ale brzuszek masz mały ale cała ciąża w nogi Ci idzie... rozstepy mam pod kolanami nawet mam tak nieziemsko grube nogi ze szok ... brzuch mały tylko nogi ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry