reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja bym z jednej strony chciala juz urodzic, bo ciezko z tym brzuchem, a z drugiej wolalabym dotrwac do 40 tygodnia, bo sie bardzo boje i porodu i tego jak sie zajme dzieckiem czy dam rade i w ogole...
 
reklama
Agula, staraj się ruszać ile możesz. Nie na sile, po troszeczku tyle ile dajesz rade. Łaź chociaż po domu, odpoczywaj i znowu łaź :) Ja pamietam taka swoja wyprawę do sklepu pod koniec pierwszej ciazy, sklep ze 150 m od domu, cała wycieczka zajęła mi ponad godzinę i ledwo doszłam ;) I wiesz, wcale nie musisz przenosić, nie na reguły. W razie czego dadzą ci oksytocynę, a ostatecznie zostaje cc. Tak czy siak, jesteś już na końcówce i niedługo będziesz do nas zaglądać tylko towarzysko
( nam nadzieje !!!) pomiędzy karmieniem, a przewijaniem:(
 
Agula, staraj się ruszać ile możesz. Nie na sile, po troszeczku tyle ile dajesz rade. Łaź chociaż po domu, odpoczywaj i znowu łaź :) Ja pamietam taka swoja wyprawę do sklepu pod koniec pierwszej ciazy, sklep ze 150 m od domu, cała wycieczka zajęła mi ponad godzinę i ledwo doszłam ;) I wiesz, wcale nie musisz przenosić, nie na reguły. W razie czego dadzą ci oksytocynę, a ostatecznie zostaje cc. Tak czy siak, jesteś już na końcówce i niedługo będziesz do nas zaglądać tylko towarzysko
( nam nadzieje !!!) pomiędzy karmieniem, a przewijaniem:(

Bede bede Agus ;) końcówka ciazy jest niefajna, jest po prostu ciezko i boleśnie. Moze inne babki znosza to dobrze, ja czuje sie jak inwalidka. Na szczęście to stan przejściowy. Kurde poszłabym do apteki, ale to za daleko, a do 17 sie uduszę serio. Masakrra jakas!
 
Agula to może poproś kogoś o kupienie tych kropli, z doswiadczenia wiem, ze przy zatkanym nosie słabo się funkcjonuje;) Ja na szczęście alergii nie nam ale znam wielu alergikow i wiem jak słabo znoszą wiosnę, wiec współczuje :)
 
Agula to może poproś kogoś o kupienie tych kropli, z doswiadczenia wiem, ze przy zatkanym nosie słabo się funkcjonuje;) Ja na szczęście alergii nie nam ale znam wielu alergikow i wiem jak słabo znoszą wiosnę, wiec współczuje :)

sasiadka mnie uratowała i kupiła, juz zyje i oddycham ;) cale szczęście, ze nie mieszkam na odludziu ;) ja Ci powiem, ze wiosna mam masakrę, choc jestem w stanie znieść wszystko oczy, opuchlizna, ale nie zapchany nos. Normalnie brak możliwości oddechu wywołuje we mnie panikę. Ja nawet jak sie koldra nakryje na twarzy, to panikuje. W życiu bym nie zanurkowała np, bk brak powietrza mnie przeraża.
 
Hej dziewczyny. Podcztuje Was od jakiegoś czasu. Mam na imię Diana, w domu am córeczkę 3 letnia. W pierwszej ciazy mialam niewydolność szyjki i zakładany szew, w tej również cos sie zapowiada. Już jest troszkę skrócona do 3,1cm ( pomiar z 20tc) teraz jestem w 22t1d. Czekam na wizytę do następnego czwartku i wtedy mój ginekolog zdecyduje co dalej. Miło mi będzie do Was dołączyć.
 
No kur.... mnie zaraz trafi wróciła łaska po macierzyńskim i już zaczyna się czepiać mojej pracy i jaka roszczeniowa do tego ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy @diana22 ;-)
@Kathleen006 powiedz cholerze co o niej myślisz;-) i sie nie denerwuj bo to nie działa dobrze na twój brzuch. Pamietacie jak ostatnio wspominalam wam o mojej teściowej? Drugi tydzień nie odbieram od niej telefonu;-) ale mam spokoj;-) powiedziałam mężowi żeby w końcu do niej zadzwonił i ją uświadomi albo jak ona będzie do niego dzwonić to niech jej wtedy powie. Ja nie zamierzam sie tłumaczyć, po prostu chce mieć spokój. A dzisiaj skończę ostatnia rzecz do pracy którą obiecalam zrobić i koncze z odbieraniem telefonów od kovokolwiek z firmy. Już i tak dużo pominalam ale teraz powiedziałam finito.
 
Do góry