reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Uswiadomilam sobie, ze ja mam termin rowno za 2 m-ce :errr:. Modle sie do wytrwania do tego czasu.
Dziewczyny ja juz olalam sytuacje w pracy. Przestalam odbierac sluzbowy telefon. Chcialabym miec gdzie wrocic, ale niestety nie mamy na to zadnego wplywu. Jestem pewna na 100%, ze nigdy do konca prawdy co sie dzieje sie nie dowiem? Miala byc osoba na zastepstwo przyjeta, a tymczasem jest ogloszenie w ktorym nje ma o tym slowa. Jak sie zapytalam-czemu? Uslyszalam, ze podobno nie bylo chetnych. Kolezanka ktora siedziala obok mnie w pokoju i ktora wprwadzalam i uczylam wszystkiego teraz jest kawal s..! Nie ma zadnych kolezanek w pracy po raz 2i sie o tym przekonalam.
Najwazniejsze dla nas reraz to relaks bo pozjiej bede nieprzespane noce. Leze na sloneczku, slucham radia i jest mi cudownie!
 
Uswiadomilam sobie, ze ja mam termin rowno za 2 m-ce :errr:. Modle sie do wytrwania do tego czasu.
Dziewczyny ja juz olalam sytuacje w pracy. Przestalam odbierac sluzbowy telefon. Chcialabym miec gdzie wrocic, ale niestety nie mamy na to zadnego wplywu. Jestem pewna na 100%, ze nigdy do konca prawdy co sie dzieje sie nie dowiem? Miala byc osoba na zastepstwo przyjeta, a tymczasem jest ogloszenie w ktorym nje ma o tym slowa. Jak sie zapytalam-czemu? Uslyszalam, ze podobno nie bylo chetnych. Kolezanka ktora siedziala obok mnie w pokoju i ktora wprwadzalam i uczylam wszystkiego teraz jest kawal s..! Nie ma zadnych kolezanek w pracy po raz 2i sie o tym przekonalam.
Najwazniejsze dla nas reraz to relaks bo pozjiej bede nieprzespane noce. Leze na sloneczku, slucham radia i jest mi cudownie!

Lepiej bym tego nie ujela ;)
 
Dziewczyny jak Wy funkcjonujecie? Ja nie ukrywam ze dużo leżę ale muszę wozić małą do przedszkola, ugotować coś zrobić jakieś lekkie prace. Nie mam możliwości leżenia prkatycznie non stop jak w pierwszej ciąży...
 
Diana, ja tez mam starsze dziecko i normalnie to głównie ja się nim zajmowałam, wszędzie wozilam itd. Teraz nie mogę bo muszę leżeć i nie wychodzę z domu nigdzie poza lekarzem. Zaangażowałam rodzine do pomocy, nie mam wyjścia. Jak trzeba to się zmienia priorytety:)
 
reklama
Do góry