reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jadę właśnie na IP. Dzwoniłam do mojej gin.i powiedziała, że jeśli do niej przyjadę jutro rano to i tak mnie skieruje do szpitala. Mówi że pewnie dostane magnez na wyciszenie brzucha i te sterydy. Nie ma co się stresować w domu skoro wszystko mnie boli i się napina. Będę spokojniejsza.
 
reklama
Agula, rozumiem, ze ci przykro. Może oni po prostu potrzebują pracownika teraz, a ze wiedza w jakiej jesteś sytuacji to nie chcieli ci głowy tym zawracać. Nie martw sie tym teraz, wszystko jakos się ułoży, dzisiejsze problemy sie skończą i przyjdą kolejne ;) Jak to mawia moja kumpela, wszystko mija nawet najdłuższa żmija ;)
 
Witam w tej czesci jestem nowa więc mam na imię Ola mam 26 lat .. Dzisiaj mija mi termin na wizycie położna mnie zbadała wszystko okej sprawdzała mi rozwarcie i tu zaskoczenie nie ma rozwarcia córcia się otoczyła''murem'' mam skórcze często w nocy ale co zmienie pozycje na bok bo na brzuchu mloda mi się wypina i nie daje mi żyć znikają mi albo kiedy ide pod prysznic też znikają , kolejną wizytę mam na 6 kwietnia i już nie wiem co mam myśleć :( ... zaczynam się stresować ponieważ mieszkam obecnie w Holandii i z doświadczenia wiem że chyba sama nie urodzę niestety mam dwie siostry które miały to samo co ja i skończyło się to cesarkami a ja tak bardzo bym chciała moją Malutką urodzić naturalnie , może macie jakieś rady na rozwarcie?? Pozdrawiam!
 
Jadę właśnie na IP. Dzwoniłam do mojej gin.i powiedziała, że jeśli do niej przyjadę jutro rano to i tak mnie skieruje do szpitala. Mówi że pewnie dostane magnez na wyciszenie brzucha i te sterydy. Nie ma co się stresować w domu skoro wszystko mnie boli i się napina. Będę spokojniejsza.
3maj się kochana, wiem że Ci ciężko ale będzie wszystko dobrze :-)
 
Milinka 25, ponoć ćwiczenia na piłce pomagają w rozkroku. Jeśli masz już donoszą ciążę, to inne mamusie polecają jakiś wysiłek fizyczny, spacer po schodach czy mycie okien, mam nadzieję że u ciebie się sprawdzi. Powodzenia.
 
Agulaa1, ja myślę podobnie jak Aga, że pewnie poprostu potrzebna jest im osoba do pracy, a sama wiesz ze po macierzyńskim muszą cię przywrócić do pracy. Wiesz tak to jest z tymi koleżankami z pracy... Mysl o sobie i o zdrowiu dzidzi. Wy będziecie na zawsze razem, a prace można zmieniać, koleżanki też. Ja osobiście też znam przypadki kiedy kobieta w ciąży została źle potraktowana. Mnie próbowano zwolnić jak powiedziałam o ciąży, co było oczywiście jawnym chamstwem i łamaniem prawa pracownic w ciąży :) będzie dobrze. Ja akurat do pracy nie przykładam dużej wagi. Jak nie tu to gdzieś indziej
 
Przyjęli mnie z wielkim bólem. Ktg wykazało male skurcze ale stwierdzili ze mnie nawodnia kroplowka i jutro zobacza co dalej. Po telefonie od mojej prowadzącej dali mi też od razu sterydy. Szew trzyma szyjka 13mm.ale jeszcze nigdy mi tak często brzuch nie twardnial. Jestem spokojniejsza a i tak bym tu przyjechała we wtorek. Dzięki za wsparcie kochane ☺
 
Dzień dobry Dziewczynki;) nie wiem jak u was ale mnie od rana przywitało słoneczko. W dodatku przez umyte okna bo ślubny wczoraj mył:p
Mamy nowy dzień, kolejny do odhaczenia;-) jak brzuszki? Spokojne czy szalały w nocy? U mnie nawet ok. Ostatnio obchodzę się bez nospy i na zmniejszonej dawce magnezu bo serducho mnie pobolewało. Kardiologa przed ciążą zaliczyłam ale nic mi nie stwierdziła, tylko ze poprostu tak mam niskie ciśnienie 90x40 a puls 130... I jak biore za często rozkurczowe to serducho czuję... Mam wrażenie że maluch jest już dość wysoko, bo ostatnio zgaga meczy mnie od rana. do wieczora a w dodatku zaczęły mi sie zadyszki:hmm:
 
reklama
Witam się i ja, w Warszawie niestety bez słońca :) u mnie noc z kilkoma pobudkami na siku;) było tez kilka skurczy, bez dramatu;) dziś na 19 jadę na usg do mojego gina na kontrole blizny. Oczywiście już się boje. No to zaczynamy kolejny dzień gnicia na kanapie;)
 
Do góry