reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mileos, jak byłam w pierwszej ciazy to na takim późniejszym etapie miałam plamienia z powodu polipa w szyjce. Jeśli nie masz łożyska nisko osadzonego ani polipa czy nadżerki żadnej to dziwne, ze masz plamienia w takiej już zaawansowanej ciąży. Warto to sprawdzić dokładniej... ja w obydwu ciążach jeździłam z plamieniem kilka razy na izbę przyjęć i zawsze mnie dokładnie badali i znajdowali przyczynę.
 
reklama
Inis, to ten twój teść ma cos z głowa naprawdę! Ja się staram dla własnego bezpieczeństwa psychicznego po prostu unikać kontaktu z takimi ludźmi no ale wiadomo, ze nie zawsze się da... moja tesciowa zostawiła kiedyś mojego wtedy 9 miesięcznego syna samego przy stoliku, na którym było pełno igieł, śrubek od okularów, guzików i rożnego takiego badziewia. W ostatniej chwili dobiegłam do niego i zabrałam mu odpietą agrafkę, która chciał włożyć do buzi ...
 
Dziewczynki jutro u mnie w Warszawie na byc 18 stopni, a we Wroclawiu np.21. Zapowiada sie cudowny weekend ☺
moze lesaczek bedzie grany.
Zapisalam sie na prywatne usg, bede robic w przyszly pt. 31tydz.6d. Moze uda sie uchwycic malenstwo w fajnych pozycjach. A Wy macie nagrania na dvd?
 
Dziewczynki jutro u mnie w Warszawie na byc 18 stopni, a we Wroclawiu np.21. Zapowiada sie cudowny weekend ☺
moze lesaczek bedzie grany.
Zapisalam sie na prywatne usg, bede robic w przyszly pt. 31tydz.6d. Moze uda sie uchwycic malenstwo w fajnych pozycjach. A Wy macie nagrania na dvd?

Ja chodze do Gina tylko prywatnie, ma bardzo dobry sprzęt. Dokładny. Ale 2d. Nie robiłam 4d czy 3d, jakos uważałam to za zbędne, poza tym jak mnie położyło, to chodziłam juz tylko na obowiazkowe wizyty, bo bałam sie wyłazić jakos częściej z domu ;) ale moja kumpela robila i fajnie widac maluszka w 3 d ;)
 
Justyna, ja mam nagranie DVD i w miarę fajne zdjęcia dziecka 3D tez. Ale to tak przez przypadek, ja nie prosiłam, lekarz sam zaproponowal. Najfajniejszy filmik to nam w sumie z 11 tygodnia jak mała rusza wszystkimi kończynami naraz:) A gdzie robisz usg? Nie wszyscy lekarze chętnie takie płyty DVD dają. Ci bardziej znani specjaliści, profesorowie, którzy zajmują sie diagnostyka powaznych wad nie robią zdjęć, nawet nie pytają czy się chce. Wiem bo u takich tez byłam;)
 
reklama
Do góry