reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Justyna, ja mam nagranie DVD i w miarę fajne zdjęcia dziecka 3D tez. Ale to tak przez przypadek, ja nie prosiłam, lekarz sam zaproponowal. Najfajniejszy filmik to nam w sumie z 11 tygodnia jak mała rusza wszystkimi kończynami naraz:) A gdzie robisz usg? Nie wszyscy lekarze chętnie takie płyty DVD dają. Ci bardziej znani specjaliści, profesorowie, którzy zajmują sie diagnostyka powaznych wad nie robią zdjęć, nawet nie pytają czy się chce. Wiem bo u takich tez byłam;)
Moj lekarz prowadzacy jest z enel medu (abonament z pracy) i tam robilam wszystkie usg. Nie mam zadnego zdjecia z bliska, filmu tez nie niestety. Na wizyty prywatnie jak mialam plamienia w 11-14tyg.chodzilam na popularna do cityclinic ale zdjec zadnych usg prenatalnych tam nie robilam. Chcialam miec pamiatke bo to super sprawa. Potem im wieksze dziecko tym gorzej bedzie.
 
reklama
Justyna, ja dostałam płytę w Unicare w Wilanowie, dwukrotnie i nawet nie prosiłam. Byłam tez u fajnej babki od usg w Novum i w multimedzie na warynskiego, ona zawsze robiła malej fajne zdjęcia 3D z profilu. Teraz to już chodzę tylko na usg ze względów "zdrowotnych" :(
 
Dziewczynki jutro u mnie w Warszawie na byc 18 stopni, a we Wroclawiu np.21. Zapowiada sie cudowny weekend ☺
moze lesaczek bedzie grany.
Zapisalam sie na prywatne usg, bede robic w przyszly pt. 31tydz.6d. Moze uda sie uchwycic malenstwo w fajnych pozycjach. A Wy macie nagrania na dvd?
Ja mam wszystkie na pendrivie i sobie oglądam często jak mi gorzej ☺
 
Justyna, ja dostałam płytę w Unicare w Wilanowie, dwukrotnie i nawet nie prosiłam. Byłam tez u fajnej babki od usg w Novum i w multimedzie na warynskiego, ona zawsze robiła malej fajne zdjęcia 3D z profilu. Teraz to już chodzę tylko na usg ze względów "zdrowotnych" :(

Aga, wielkie dzieki za rade. Zapisalam sie to novum na 12.04 bedzie wtedy 32tyd.pani w recepcji powiedziala ze jak dzieciatko sie zle ulozy to bede spacerowac chwile i potem znow usg. Zapisalam sie do pani ktora miala same pozytywne opinie w necie.
 
Justyna, to moze do dr Jaczynskiej się zapisałaś bo ona tam przyjmuje, tylko w środy, i ma super opinie;) Jeśli do niej, to będziesz pewnie zadowolona, ja zawsze byłam bo jest dokładna i bardzo miła. Bylam u niej 3 razy, mój gin powiedział, ze ona bardzo dobrze robi usg i żeby tylko do niej chodzić :)
 
Justyna, to moze do dr Jaczynskiej się zapisałaś bo ona tam przyjmuje, tylko w środy, i ma super opinie;) Jeśli do niej, to będziesz pewnie zadowolona, ja zawsze byłam bo jest dokładna i bardzo miła. Bylam u niej 3 razy, mój gin powiedział, ze ona bardzo dobrze robi usg i żeby tylko do niej chodzić :)
Ooo tak do niej. Super, już się cieszę :-)dziękuję Kochana. Ale ten świat jest mały.
 
Agula, przeciez nie mogą ci zabronić wrócić. W każdej chwili możesz przerwać macierzyński i wrócić, a oni musza zapewnić ci prace. Tylko musisz wczesniej powiadomić ze wracasz, chyba miesiąc wcześniej. Jak ty wrócisz to osoba na zastępstwo ma problem, nie ty;)
 
reklama
A ja dzis rycze cały dzien. Rozmawiałam z kumpela z pracy i zatrudniają kogoś na zastępstwo na moje miejsce, a generalnie mieli nikogo za mnie nie zatrudniać, bo chcialam szybko wrócić. I juz mam wkret, ze to ktoś po znajomości (budzetowka) i ze nie bede miala gdzie wrócić. Mam dola w cholerę, bo trzymali mnie przy życiu, ze wrócę za 5-6 msc do pracy, do jakiejś normalnosci. Ciezki mam ten rok :( zastanawiam sie co jeszcze...
Agulaaa uspokoj się, ja też nie mam wpływu co będzie ze mną? Przestałam się przejmować. Wiem że i tak całej prawdy się nie dowiem co planują? A czasu spędzonego z maleństwem nikt Tobie nie odbierze. Będzie dobrze, jak na zastępstwo to masz gdzie wrócić! Głowa do góry :-)
 
Do góry