reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kolejny tydzień mi wskoczył! :-)
Patrzę na Wasze suwaczki i chyba jestem po Jadzi pierwsza w kolejce do porodu. Oby nie nastąpił zbyt wcześnie :-)
Miłej soboty wszystkim!
 
reklama
slivka a na ktorego masz termin? bo chyba podobnie mamy. ja na 7 stycznia.. wiec juz 34 od jutra!!

a macie czasem tak, ze brzuch nie jest twardy, tak jak pzy twardnieniach, ale jest napiety?? nie wiem czy to przez wzdecia;/
 
Ostatnia edycja:
To ja chyba tez jestem jedna z pierwszych w kolejce bo termin na 13.12 ;) chyba ze sie juz w przyszlym tyg po sciagnieciu szwu cos ruszy. Szkoda, ze z pozycji telefonu nie widac suwaczkow bo ciezko wszystko zapamietac ;)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
o, to zazdroszcze żurawinka, super ze to juz tak bezpiecznie! Obysmy wszystkie tak dotrwały:)

Kurcze, aa ciekawe co z Ruzik, bo pamietam ze miala bardzo podobny termin jak ja..
 
reklama
@adapali sluszna czujnosc:) to nie przyszly tydzien tylko ten z przelomem listopada i grudnia:p jejku juz mi glowa pracuje w zwolnionym tempie[emoji14]28 list mam sie stawic w szpitalu, porobia badania i sciagna szew. Lekarka mowi, ze chca poczekac do 38 tyg

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry