reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
ja mam pessar, gin mowil ze do konca 37tyg ma byc, o ile wytzryma.. do tej pory wytrzymywal twardnienia.. ale od paru dni mam je co raz czesciej szczegolnie w nocy i jestem ciekawa co wyjdzie w poniedzialek na wizycie..
 
Kochane ja mam termin na 24.01
Oczywiscie tez jade z kom wiec nigdy niewiem kto w ktorym tygodniu...
Ja we wtorek wskocze na 31 tc

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ok. Wytrzyma zobaczysz :) trzymal to dalej bedzie trzymal. A bierzes cos na skurcze?
Julia 31 tc - jescxz 3 tygodnie i masz 34 . A ty tez masz pessar?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na 22 lutego, wiec chyba najdalszy.
Dzisiaj w aptece nabyłam glukozę i od razu probiotyk Lacibios Femina, doustny, łyknę sobie, nie zaszkodzi :)

Lekarze mowia, ze rzadko od razu po ściągnięciu szwu rusza akcja.
 
Ja też 7 stycznia :-) oby się udało wytrwać chociaż do połowy grudnia...

Moje maleństwo tak szaleje dzisiaj, że brzuch mam non stop napięty. Leżeć ciężko, bo w prawym boku mam jego nogi, w lewym tyłek i jak tylko się położę to się pręży niemiłosiernie, bo go gniotę. Łapkami operuje po pęcherzu moczowym, co też jest niezapomnianym doznaniem. A jak siedzę to znowu mi brzuchol podbija pod żołądek i też źle. Ach te uroki ciąży. Zawsze myślałam, że to taki cudowny czas :-) i najgorszy bedzie poród. A teraz czekam tego porodu jak kania dżdżu normalnie :-)

Dziewczyny 34 tydzień to już jest bezpieczny czas dla dzieciątka? Myślicie, że płucka nie wspomagane sterydami już by sobie poradziły?
 
Baranek, standardowo luteina, Nospa i magnez;)
Slivka, tez wyczekuje do polowy grudnia..
I tez nie wiem jak dzisiaj lezec, mi siw prezy jakos dziwnie nie w strone brzucha tylko kregoslupa jakby w jelita wbija;l
 
Silvka, nie ma reguły, dzieci w brzuchu sie różnie rozwijają. Gdzieś ostatnio przeczytałam, ze w ciazy w ogóle nie ma bezpiecznego tygodnia i niestety coś w tym jest.
Ale do końca listopada juz bliżej niż dalej :)
 
Ja wdrożylam sprzątanie dziś. Jutro skończę 38 tyg, tak sie rodziły moje dzieci, złe sie bym czuła ze świadomością ze w tak ważnej chwili mieszkanie zasyfione. Z tego leżenia to mam puste szafki, wyrzucam kolejne puste butelki itp.
Z sexu nici. Mój sie do mnie nie odzywa. Zawsze jak pójdzie do sąsiadów to mu odbija i mam ciszę 2 tygodnie.
Moje skurcze to ostatnio trwają do 2 min i obejmują krzyże, tak ze dziś na noc brałam paracetamol zeby sie wyspać. Na te silniejsze nie działa, ale to i tak ulga. Muszę być wypoczęta, gdyby sie coś zaczęło.
 
reklama
Slivka ja mam wczesniaka z 34 tyg bez sterydow... szpital 10 dni, waga 2,4 , mial problem z ssaniem ale jak juz sie udalo to karmilam 18 miesiecy. Wiec jak wiedzis jest ok,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry